Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nedaří se mi dostat hry do LIBRARY


Recommended Posts

Zdravím, 

vím, že mám asi úplně debilní dotaz, ale nejsem schopnej tohle vyřešit.

Mám RGH s FSD3 s ext HDD na nem mám ten FSD a hry, vše v pořádku.

Rozhodl jsem se konzoli prodat známému, a ty hry mu dát na jeho HDD, překopíroval jsem je, a nejsem schopnej je dostat do knihovny, přes file manager jdou normálně spustit, cestu ke hram mám nastavenou i hloubku skenování, ale ty covery né a né tam naběhnout...jedním HDD ano, se druhým ne.

 

Můžete mi to prosím někdo vysvětlit...četl jsem manuály, a viděl video, no nenaběhnou. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Občas tohle Freestyle 3 dělá. Zvlášť, pokud jsi nechal původní instalaci Freestylu. Kromě toho, že bych doporučoval přejít na projekt AURORA z důvodu ukončení podpory a vývoje F3, bych doporučoval ve stávající instalaci F3 použít "Clear Data" (najdeš to v "Settings"). To provede "reset" interní databáze a po restartu dojde k nové indexaci a tím pádem velká pravděpodobnost, že se ti hry znovu objeví. Pokud by to nepomohlo, tak rovnou nová instalace a při té příležitosti bych radil tu Auroru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak reset bohužel nepomohl, O Aurore uz jsem tu nekde cetl, mno ale nemám tucha jak přeinstalovat F3 natož jak na Auroru. 

Myslím, že nejsem uplný antitalent, ale pomohl by mi nějaký link na návod případně na download těch instalací...

 

Můžes prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Auroru 0.5b i s češtinou najdeš zde https://console-forum.net/tema/184547-cestina-aurora-05b-cz/?page=2#comment-823123

Instalace je jednoducha, rozbalit RAR soubor a nakopirovat na hardisk, pak nastavit v Dashlaunchi cestu k Aurore aby se spoustela po startu Xboxu misto FSD a ulozit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Je to jednoduché, oba programy se prakticky "neinstalují", pouze se stažená instalace nakopíruje do zvoleného adresáře.

Oba managery můžeš stáhnout z TOHOTO webu. Když se rozhodneš pro Auroru, tady na fóru na ni dokonce najdeš CZ překlad.

1. Nabootuj do F3 tak jako dosud, vytvoř si tam někde složku pro Auroru a do ní rozbal obsah stažené instalace.
2. Na HDD (případně interním úložišti konzole) najdi soubor "launch.ini". Je to soubor s nastavením Dashlaunch, podle kterého se řídí bootovací sekvence konzole a další nastavení.
3. Spusť Dashlaunch (měl bys ho mít někde na disku, pokud ne, stáhni ze stejného odkazu viz. výše). Spustíš ho souborem "default.xex"
4. V nastavení "Paths" změň cestu v položce "Default" ze stávajícího F3 na nově umístěnou Auroru. Cesta povede k souboru *.xex (default.xex / aurora.xex)
5. Nastavení ulož ("Save") do předem lokalizovaného souboru "launch.ini" viz. bod 2.
6. Ukonči prostředí Dashlaunch (tl. "B") a po restartu ti nabootuje Aurora.

Stejným způsobem můžeš provést čistou instalaci Freestyle 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji kluci, dost mi to vysvětlilo...  praskl jsem tam Auroru. Je tu k té aurore nějaké psaní co to vlastně všechno umí případně jak nastavit? jen pro zajímavost

A ještě se tedy zeptám na jednu věc, někdy to bootování jak F3 tak koukám i te aurory trvá dýl, někdy naběhne během pár vteřin.

Lze to nějak ovlivnit? Třeba kdybych měl ten launch.ini včetně toho adresáře s Aurorou na interním uložišti....?

A je k něčemu potřeba novější verze toho  Dashlaunch ?

 

Dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

určitě je lepší mít Auroru, Dashlaunch i launch.ini na interním uložišti.

Aurora je v češtině tak si ji prolez ať zjistíš co umí, nejsem si jistý ale možná jsem nějaké triky pro Auroru napsal do textového souboru co je přibalený ke kompletní instalaci, koukni se do něho.

Jakou mas verzi Dashlaunche (3.??) a dashe (16??? nebo 17???)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, přesunu to do interní.

Auroru jsem prolezl, tím co to vlastně umí jsem měl namysli hlavně záložky Servery a Unity, dá se hrát přes nějaké servery online? Sry, ze se takto ptám, ale ja si ten xbox pořídil jen na GTAV, to jsem dohrál a konzoli odpojil... :D teď mě to trochu zajímá, ale pokud tu je někde o té Aurore víc, tak si to přečtu...tvuj textak jsem četl :)

verzi  Dashlaunch mam 3.12 a dashboardu 2.0.16747.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 9 hodinami, woboss napsal:

Děkuji kluci, dost mi to vysvětlilo...  praskl jsem tam Auroru. Je tu k té aurore nějaké psaní co to vlastně všechno umí případně jak nastavit? jen pro zajímavost

A ještě se tedy zeptám na jednu věc, někdy to bootování jak F3 tak koukám i te aurory trvá dýl, někdy naběhne během pár vteřin.

Lze to nějak ovlivnit? Třeba kdybych měl ten launch.ini včetně toho adresáře s Aurorou na interním uložišti....?

A je k něčemu potřeba novější verze toho  Dashlaunch ?

 

Dík moc

Bootovací časy konzole jsou vlastností RGH, ovlivněné typem použitého HW, způsobem zapojení a kvalitou provedené práce. Proměnlivost časů je daná principem celého RGH a obecně platí, že nekvalitní HW a odfláknutá práce tyto časy prodlužují. Uživatel toto ovlivnit nemůže.

Jinak každá nová verze Dashlaunch je reakcí na nově vydanou verzi dashboardu a není od věci mít vždy aktuální verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, někde jsem zahlédl, že RGH 2 je na bootování horší, to mám asi já. No neva

Je ten update dashboardu složitej? Koukal jsem na na ty realmodescene, ale je tam celej balíček a nemám jaksi tušení co v něm vlastně je ten xebuild 1.17

A co bych s těmi soubory měl dělat...

* 2.098 *
*********
- Updated: Now using xeBuild 1.17
- Updated: Now using Dashlaunch 3.17
- Updated: Now building 2.0.17502.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

RGH nebo RGH2 označuje jen typ použitého exploitu a korespondující schéma zapojení. Např. u všech slim verzí X360 se používá jen RGH2 a nelze říct, že by RGH2 mělo horší parametry. Stále platí to, co jsem psal v předchozím příspěvku).

Jinak návod na aktualizaci dashboardu je ZDE a pokdu dodržíš postup, nemělo by se nic pokazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu