Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 1


Tomsejk

Recommended Posts

V 3. 4. 2017 at 11:42, phoenix933 napsal:

Pokud si dostal nějaký skin na zbraň, tak v Customize loadout na zbrani na kterou máš skin dáš "trojúhelník" a kromě jiného je tam možná změna vzhledu. Nejsem si teď jistý zda to jde nastavit ze seznamu zbraní nebo ji musíš mít equipnutou.

dakujem uz mi to funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

dneska sa mi nainstaloval dalsi update bf1

 

velmi sa zlepsila rychlost behu v menu ale loadingstale pomaly :(

 

ale dost ma sklamalo ze uz vyslo niekolko update ale stale si nemozem nastavit volbu servera podla seba

1.neukazuju vedla serverov ako daleko je dokonca a casto krat sa napojim a hore je cislo uz 900 a teda hram asi 2 minuty a je koniec ktomu ked pripocitam 2 minuty loading serveru a 1 minutu quitting naspet na zoznam serverov takze dokopy hrajem 2 minuty a 4 minuty len hladam a napajam sa na server

2. stale nevytvorili oficialne servery s plnym poctom hracov iba jednu mapu only 

3. stale je tam plno serverov s roznym nastavenim ale nikto nanich nehraje 

4. votting map je uz uplna blbost. doteraz som mal oblubenu mapu a hral som ju tak ze som sa napojil na server s mapou pred a dalsia hra uz isla moja obluberna mapa. teraz na konci servera sa hlasuje za mapu teda je stale ina a hlasuje sa len 2 mapy a nie vsetky :(

 

hra super ale toto nastavenie je stale uzavrety system bez moznosti niako dotoho zasiahnut oproti BF4 hruuuza.... vdaka vyvojari

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Ludia prosim poradte mi

 

kupil som si novy battlefield spravil si novy psn ucet ale pri spusteni battlefieldu pre multiplayer chce aby som vytvoril ucet na EA

zadam Email potom mam zadat password a ked chcem zadat password tak nefunguje klavesnica a nejde mi zadat password jenom nejake cinske znaky

neviem sa dalej do hry dostat poradte mi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu