Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aurora 0.6b by Phoenix (+čeština) [10.1.2017]


basildon

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Muzu kouknout co to pise v cestine, ale se slovenštinou ti nepomuzu, k prekladu byla pouzita akorat moje cestina.

Jen nechapu co myslis?

Oznacis soubor pro kopirovani tlacitkem X, vyberes z leveho panelu Kopirovat, napise se zes vybral neco ke Kopirovani, pak najedesna slozku kam se to ma nakopirovat, vyberes z levého panelu Vlozit a pri tom to napise Kopiruji a chces aby bylo Vkladam?Pochopil jsem to dobre?Ono to vlastne ale kopiruje, vkladam by melo byt si myslim kdyz das Vyjmout melo by byt Vlozit, aspon myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zkus si stáhnout češtinu, možná je jen chyba ve slovenštině.

Edit: Zkousel jsem to v cestine, a zobrazuje se normalne Kopírovat i Vložit takze chyba bude jen ve slovenštině.

Chtel jsem slovenštinu stahnout a vyzkouset, ale momentalne to nejde, nefunguji stranky RMS fora a nejde stahnout ani pres LangPack Dowloader :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Čaute ať dělám co dělám Auroru sem rozchodil to nebyl problém i sem změnil skin abych tam neměl Freestyle home po zmačknutí prostředního tlačítka ale vždy když zapnu xbox tak místo aurory najede zase freestyle i v  Dashlauncheru sem to změnil jak ste tady psali ale po vypnutí a zapnutí xboxu je tam zase odkaz na freestyle složku

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Aurora ti nenajizdi, protoze si zmenu neulozil a jen z Dashlaunche vyjel.

V Dashlaunchi rozklikni první položku Paths a v ní je Default = HDD1/FSD nebo něco/default.xex u něj změň cestu z "FSD nebo něco" na Auroru na default.xex soubor (Default = HDD1/Aurora/default.xex) a ulož nastavení, dej RB, objeví se obrazovka s uložišti v Xboxu ,HDD, flash atd a zde je třeba uložit nastavení, myslím že je to X(Save) měla by se objevit nabídka co které tlačítko dělá.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Ahoj,

Má dotaz ohledně možné regulace otáček na RGH / 360 SLIM / Aurora
Teploty při delším hraní se pohybují na CPU okolo 80 stupnu, ale vetracek od CPU se nejak extra nesnazi.
Lze nekde v Aurore / 0,6 b nastavit otacky ventilatoru ?
Tady na youtube jsem nasel odkaz , kde to nekdo dela pomoci xex souboru.

Ma s tím někdo prosím zkušenost ?
Případně jak to řešíte vy ?

Díky Zizi

XBOX-FAN SPEED - Aurora

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu