Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

co je lepši Ps4 nebo Ps4 slim ?


El Macas

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ja jsem mel posledni revizi ps4 1216a a ted jsem se ji zbavil a koupil slim, ktera je mnohem lehci, mensi a perfektne ticha, takze za me urcite doporucuji slimaka

ohledne prehrivani, vubec zadny problem u slim neni, po nekolika hodinach v gta5 je porad ticha a teplota pocitove polozenim ruky na konzoli je vlazna, z vetraku sice odchazi teply vzduch ale je to na stejne urovni jako byla 1216a

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky jsem si žádného rozdílu ve tvaru nebo v držení nevšiml, ale je možné, že pokud má člověk ruce jako hobit, tak se na něm něco rozdílného najde (každý máme ty ruce trochu jiné+ já třeba používám ještě na analogy kloboučky). Jinak ta slim je momentálně lepší volba, přesně jak píše Hráč123.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na triggery,analogy a cudly obecne je pouzit jiny material..analogy mitak neklouzou jako u puvodniho ps4....navic ted lze hrat i pres kabel a ne jenom pres BT...

Ke konzoli...v akci me stala asi 5500 nova coz mi pokryl prodej stare ps4....konzole je mensi, je ticha, hreje se prakticky jen u zdroje vzadu a samozrejmne nebere tolik proudu diky FinFet procesu kterym jsou cipy vyrobeny pro slim....co me trochu vadi ale to muze byt jen muj televizni stolek je ze nestoji pevne ale je tam mensi vule na nozickach takze se kyva kdyz na ni zatlacim [toho jsem se bal jak nacpali ty radoby cool ps znaky na spodek jako stojanky] a posledni co mi vadi ale to je zase ne kazdeho problem je absence optiky protoze nemuzu pouzit tritton sluchatka co jsem pouzival na predchozi ps4...

Pri hrani o konzoli opravdu nevim [zatim jsem hral jen z HDD av podstate jen Bloodborne] takze jsem velice spokojeny...muj puvodni ps4 byl sice tissi nez launchove modely [bila destiny limitka] ale po par hodinach uz byl slyset. Za me urcite doporucim slim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Pro mě je třeba absence S/PDIF výstupu u Slim modelu docela nevýhoda, protože jen díky němu mohu přes domácí kino hnát zvuk v režimu 5.1. Je to sice už holt starší kino, ale pořád výborně hraje a nemám důvod ho měnit. Teda, alespoň ne zatím.

Jinak tohle je spíš subjektivní pohled na věc (přestože si nemyslím, že vynecháním S/PDIF nějak výrazně ušetřili při výrobě) a asi bych to nebral jako argument proč NEpořídit Slim model. Tak to holt dnes funguje, chceš jít s dobou, neustále upgaduj techniku (domácí kino s HDMI vstupy, televizi se 4K rozlišením, atd.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já to slyšel právě naopak, že právě Slim se přehřívá...ale těžko říct no :( pro klasickou verzi hraje do karet to že už je na trhu nějakou dobu a mají už asi vychytáno mnoho much...slim je tu pouze chvilku ale zase může být konstrukčně lépe vyřešená a nemusí se tak hřát...naopak je o dost menší než klasická verze = méně prostoru na chlazení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu