Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaká sluchátka k ps4?


straceny

Recommended Posts

před 11 hodinami, straceny napsal:

Nevíte jestli Sony Wireless Stereo Headsed 2.0 mají taky podporu 3D zvuku?

Za mě u těchto sluchátek není 3D zvuk - až v lednu vychází Platinum a tam to bude. Ale podpora her které mají 3d zvuk je zatím minimální viz http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=bezdratovy-headset-platinum-bude-dostupny-pro-ps4-v-polovine-ledna-video-o-technologii-3d-audio-a094

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Bych spíš bral sluchátka co dobře sedí a které vydržím mít na hlavě i několik hodin. Stereo Headset 2.0 jsem měl a odehrál Last of Us, pak se vrátil k Hyper X Cloud. Sony jsem po cca 2 hodinách musel odložit a relaxovat uši i hlavu. U Hyper X zvládnu klidně 8h vkuse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně toho, jak sluchátka sedí, je to u zvyku. Včera večer jsem si dovezl domu Goldy k PS4 a je pravda že cca po hodině a pul hraní, jsem měl otlačenou hlavu. Ale na hlavě sedí suprově. Hraní pro mě dostává jiný rozměr. Aktuálně hraju Tom Clansys The Divison a ten zvuk je naprosto krutej. Ikdyž to nemá podporu 3D zvuku, nebo v aplikaci headsetu, tak ten zvuk je naproto brutální. Cca do týdne udělám recenzi, možná i dřív. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Goldy bych vůbec nekupoval sám je mám a lituju, že jsem je kupoval. Basy nevýrazný, u některých her funguje špatně prostorovej zvuk a je lepší ho přepnout na stereo, hodně se loupou a praskaj panty a stejně tak po pár měsících začne praskat náhlavovej most.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 12. 2016 at 14:08, SmOukycze napsal:

Ty Goldy bych vůbec nekupoval sám je mám a lituju, že jsem je kupoval. Basy nevýrazný, u některých her funguje špatně prostorovej zvuk a je lepší ho přepnout na stereo, hodně se loupou a praskaj panty a stejně tak po pár měsících začne praskat náhlavovej most.

A jaký, doporučuješ ty?

 

Má někdo SteelSeries Siberia v3

Natec Genesis HX77

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Moderators

Moc pekna krabicka :D Zpracovani se mi zda velmi robustni, mely by dost vydrzet. Ale pokud mate velkou hlavu, tak nedoporucuju, ja je mam vytazeny na max a je to jen tak tak a to nejsem zadny megamonstrum. Zvuk, mikrofon a 3D bych hodnotil az alespon po par hodinach pouzivani :)

edit po prvnim pouzivani:

Platinova sluchatka zatim tak 50 na 50. Vybornej dosah, kvalitni konstrukce, maj dva kvalitni mikrofony. Ze zvuku uz ale tak nadsenej nejsem. Je takovej dost plechovej. Moje obycejny stereo nahlavni Kossy hrajou mnohem lip. Ale jeste jsem nezkousel pohrat si s ekvalizaci, tak snad se to tim zlepsi. A jeste jsem nezkousel 3D zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators

No, asi takhle - pokud nemas jina sluchatka, tak ano, ale klidne bych pockal na nejake snizeni ceny. Pokud mas jina sluchatka, tak bych se do toho vubec nehrnul. Po upraveni ekvalizace (coz zahrnovalo dat vsechny tri moznosti - basy, stredy, vysky - na maximum) se zvuk zlepsil, ale zadny zazrak to stale neni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Hele já mám původní Cloud a pro mně nejdůležitější pohodlí je na 1ku. Zvukově srovnatelné s původním Sony stereo headset 2.0. V bazaru PC sekce jsem je viděl teď kolem 1k, to mi přijde pěkná cena než dát 2,5 za cloud 2. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, mirai_trunks napsal:

Hele já mám původní Cloud a pro mně nejdůležitější pohodlí je na 1ku. Zvukově srovnatelné s původním Sony stereo headset 2.0. V bazaru PC sekce jsem je viděl teď kolem 1k, to mi přijde pěkná cena než dát 2,5 za cloud 2. 

Tak bazarový sluchátka bych nebral. Jde tedy momentálně o to jestli cloud 2 mají lepší zvuk než jedničky. Pak by se už vyplatilo připlatit a ty dvojky koupit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dal Sony headset hned na bazar. Za 4k se dá sehnat externí D/A převodník a ojeté Audio Trinity Delta a posun kvality je tak 200% s tím, že má člověk dvě mouchy jednou ranou/ flac player na cesty/. Momentálně mám píchnuté Dunu DN2000 do ovladače a i tak jsem při srovnání headsetu od kolegy o třídu výš. bohužel to není na online pokec stavěno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

tak to bude asi záležet kus od kusu, jestli narazíš na páteční fajrontový nebo na nějaký normální, ostatně jak u každého zboží. Osobně je mám skoro dva roky, hraju s něma prakticky co třetí den, někdy víc, někdy míň, a zatím bez problémů. A to mám jednu z největších palic v okolí :D dokonce aj ohlávku na svářecí kuklu mám na největší možné velikosti :D
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu