Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

State of decay


Nikuru-san

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Moderators

Téma jsem přesunul do správně sekce, kam patří.

@Nikuru-san když už téma ke hře založíš, předpokládá se, že uvedeš nějaké informace, rozepíšeš se o příběhu, o vlastních zkušenostech, přidáš nějaký trailer, rady, tipy, .... Založit téma a napsat jen, že bude sloužit k této hře a ať se nemaže je absolutně k ničemu a jak vidíš, od jeho založení 24.12.2016 ti sem do něj nikdo nic nepřispěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře tady je trailer na 

 

Ve dvojice mají být tito novinky: online multiplayer (každý hráč má vlastní kolonii jde hrát i singlplayer), větší mapa, samozřejmě nový přeživší, můžete třeba i postavám vyměnit oblečení a domovské základny jde ještě více vylepšovat. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já to dohrál na x360 a  i na x1 je to super, má to dobrou atmosféru a dobře se to hraje. Jo pár chyb se našlo viz zombie co projde dveřma a nebo "zalitý do silnice až po spawn glitch u benzínky s dinosaurem kde se mi tvořila jedna horda za druhou a nešlo vůbec hrát :) ale i tak jedna z nejlepších her vůbec! Jediný co mi vadí je, že zombie umí přelejzat zdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jedna zajímavost o state of decay 2 vyjde na xbox one a windows 10

Jinak největší takový otravný zombí je ten tlustoprt ( ted nevím jak se mu říká), nejde zabít ani autem, a většinou mně zabije. Jinak můj rekord ve State of decay breakdown je 20 lidí a ta největší základna byl jsem v urovni 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu