Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Televize pro PS4/PS5


Karel Kobliha

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • Junior Moderators

Na obcasne hrani (2hodky) denne a koukani na filmy bych bral Oledku(55b8 za 30 je dost dobra cena) . Kdyz jsem parmen a cumim dotoho celej den i s rodinou a jeste mam k psku i xbox bral bych qled nebo nu800x. Pokud nemam xbox jsem parmen a filmar a nemam 70k na 65ku oledu vemu sonku xf9005:) svet je jednoduchej. 

Dnesni akce: Datart dava 10 procent na nejake TV, nejzajimavejsi asik sonka 49xf9005 po sleve za cca 25.5k: https://www.datart.cz/sleva10-na-vybrane-televize/sony.html

electroworld jiz najel cyber monday. jede qledy se slevou takze takova 65q6 za 35k muze bejt zajimava volba. Porad je tady ale 65nu8002 za 30k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Junior Moderators

xf85xx je celke skok niz od xf90xx. radeji bych vzal xf83xx. na czc je xe9005 za 40k s howerboardem zdarma. po prodeji telka za cca 35 je good prajz. nebo 70xf83xx bejva kolem 35k i s soundbarem v cene 10k. v ok elektru oled 65b8 za 46k pro lidi s vetsim prasatkem:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

jinak bych doporucil vyuzit garanci nejlepsi ceny na alze. posles jim odkaz s lepsi cenou z jineho eshopu a vetsinou dorovnaji cenu. ted i doprava zdarma a v pripade, ze se nebude libit i vymenuntv ua jinou. Zelena prisera je hroznej maskot, ale radeji koupit od velkeho eshopu nez z male lokalky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Na mall.cz maji tu Sony 55XF9005 za 30k ale je k ní přenosný BT reproduktor Pure Acoustics Pembroke v hodnotě 3.2k tak se třeba bude hodit.

Já bral letos na jaře loňský model 55XE9005 v Datartu, dovoz, instalace + kamera za 5k zdarma, zaplatil jsem kartou a odjeli :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze někdo doporucit nejakou konkretni 4K TV 55´´- 60´´ do 18K. Nejsem zadny fajnsmekr a hraju občas tak 2h/den na Xboxu X.

předem dekuji

nasel jsem treba https://www.datart.cz/Samsung-UE55NU7472.html?utm_campaign=feed&utm_content=bidovane&utm_medium=priceindexer&utm_source=zbozi.cz_bidovane&utm_term=SAMUE55NU7472

nebo

https://www.datart.cz/televize-hisense-h55u7a-cerna.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ve spolek.

Po přečtení tohoto vlákna kdy sem myslel ze si pořídím něco ve stylu NU7472 sem došel k závěru, že potřebuji něco jako je 

1. B8 od LG 

+ oled

- cena

2. XF9005 od Sony 

+- asi zlatá střední cesta

3. NU8002 od Samsungu 

- edge led

+ cena

Zatím to vidím podle tohoto pořadí 

Je to moje první televize co budu pořizovat, tak sem z toho takovej nesvůj. Převážně to budou večerní filmy, v mezičase klasickej TV program a občasný hraní odhadem dejme 2-4 hodinky denně z PC později i z PS4 pro, když bude chuť. 

Vím že vcelku porovnávám jablka a hrušky, ale může mi někdo poradit ještě nějaké klady a zápory? Začínám se v tom už plácat, kdy sem za poslední 3dny přečetl spoustu článků. Prostě chci funkční televizi, která bude všestranná a OLED se trochu bojím i když by podle všeho neměl být problém. Díky za rady

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nik ti neporadi:) ja bych bral oled ale kedze planujes 4h denne hrat mozno to neni najlepsi napad.

Za mna, pokial nie oled, bral by som sony (mam ich obraz rad), nonoled sa vyhni lg. A ja osobne by som sa vyhol aj samsungu, ale indeshit pride a vysvetli ti ze naopak samsung je best:) takze tazko ti tu niekto povie co mas kupit:)

aby som to uzavrel, ja mam oled a nechcel by som non oled. Pokial ale nebudes brat oled, za mna sony:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče XF9005 Sony mi prodavač v Datart tvrdil, nebrat. Prý kvůli tomu že má OS Android, tak ten se časem zaneřádí různými aplikacemi a cca po pul až jednom roce se začíná TV sekat atd, prej na to mají hafo reklamací. Tak nevím zda to není ptákovina?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Martinoslav changed the title to Televize pro PS4/PS5

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu