Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Horizon zero dawn


figi-1

Recommended Posts

Před hodinou, sběratel napsal:

gambler: Konečně někdo! Nic co bych neviděl tisíckrát jinde, dobrá hra ale nic extra zapamatovatelnýho, lehounkej twist oproti ostatním postapo věcím ale nic víc.

Jo jo, nejlepší byly ty wannabe epic cut scény. Sedime doma s babou, čumíme na to jak na pannu marii a řikame si, že epickostí to je hodně podobné například Xeně/Herkulesovi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo pri soubojich padaji stromy ale nic vic tam neni to ze se nehybe trava pri kontaktu s postavou jak v uncharted 4 bohuzel to uz je dano tim ze je tam moc detailu a otevreny svet. To uz by jste chteli asi moc. I tak je to nadherne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, figi-1 napsal:

To jo pri soubojich padaji stromy ale nic vic tam neni to ze se nehybe trava pri kontaktu s postavou jak v uncharted 4 bohuzel to uz je dano tim ze je tam moc detailu a otevreny svet. To uz by jste chteli asi moc. I tak je to nadherne. 

A o vodě škoda mluvit. Režie cutscén taky hodně low. Vizuál super to jo, ale pro mě celkový dojem: nemastné neslané.

Takový Farcry primal (vizuál) naroubovaný na Madmaxe ((ne)zábavnost) lehce posypaný Matrixem (kočkopsí příběh)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Proč by to měla být vykrádačka? Nechápu. To ze tam jsou stejne věci ktere jsou i v ostatnich hrach neznamena ze je to hned vykradacka. To jako nekdo neco pouzije ve hre (protoze to dobre funguje) a ostatni to uz jako nemohou pouzit do sve hry? Ted uz je tolik her ze urcite veci se proste objevuji i v dalsich hrach. Za me pokud jsou to veci ve prospech hry tak proc ne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, figi-1 napsal:

Proč by to měla být vykrádačka? Nechápu. To ze tam jsou stejne věci ktere jsou i v ostatnich hrach neznamena ze je to hned vykradacka. To jako nekdo neco pouzije ve hre (protoze to dobre funguje) a ostatni to uz jako nemohou pouzit do sve hry? Ted uz je tolik her ze urcite veci se proste objevuji i v dalsich hrach. Za me pokud jsou to veci ve prospech hry tak proc ne.

Ale jo, ale prostě jsem byl zvyklý, že exkluzivity od sony, byly vždycky trošku víc originální. Tady máš zvěř a zvětšování brašen totožné jako Far Cry, místo věží zirafy, ale ty jsou dobré :) Některé questy jsou jak okopírované ze Zaklínače. Myslím zápletku atd. Hudba podobná jak u zaklínače. Ikdyž ten zaklínač, to už je asi jen můj subjektivní pocit, ale ta podobnost Far Cry je docela masakr, asi bych se trošku styděl, použít to tak okatě. Ale fajn, dneska už těžko vymyslíš něco originálního...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Bylo oznámeno nové DLC - The Frozen Wilds - jedná se o nový příběh kmenu Banuk který žije v pohraničí v nové oblasti. DLC má přinést nové schopnosti, zbraně, nové stroje, herní možnosti a pro sběratele i trofeje. Datum vydaní je stanoveno do konce roku 2017 - E3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

před 6 dny vyšel update který zahrnuje možnost New game + a novou obtížnost ultra hard. New game+ Vám zůstane level a inventář, zároveň jsi můžete při startu zvolit novou vyzývavou obtížnost "Ultra hard" , za dohraní new game + cinkne stříbrná trofej, když to dáte na ultra hard dostanete další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

já to dohrál včera a vše jde vygooglit, popř jsou na to potiony a brnění (doporučuju se hned naučit uskakování) a nevstupovat do těch pastí jak po nich vznikají. Dohrál jsem to 3tím brněním celou hru :D jde spíš o zbraně a dělat to ve stealthu. Popř pořídit co nejdřív war bow (umí střílet průrazní šípy) a to ti stačí na 99% monster když se umíš trefit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já osobně použil kombo warbow + fire je to neskutečně OP, dokonce se mi to povedlo feednout na max jak to jen jde :D Určitě jsi to užij a nespěchej, posbírej jsi pak power cell na odemčení té ultimatní zbroje, tu sice dostaneš až v před poslední misi ale nechal jsem ji všechny hunter výzvy a měl jsem pro ni aspoň využití.

Jinak už jsou venku první screenshoty z nových zimních lokací a vypadá to úchvatně .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu