Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ghost Recon® Wildlands


tofi

Recommended Posts

Tak story dohráno tuším od neděle, lvl 26, poslední mise jedno velké wtf a bez spoileru napíšu, že takový konec v animaci jsem vážně nečekal...

 

Jak jsem už psal výše, bugů požehnaně, po posledním patchi navíc přibyly hodně vážné, které brání i dokončení misí. To, že na nás jede vozidlo unidědků, odbouchnu auto dronem a zatímco spolucartmen vidí/hra mu ukazuje vybuchlé auto a mrtvé unidědky, já mám na obrazovce auto neponičené a unidědci sa usmívajů živí z oken, je už takové běžné...

 

Po betě jsem byl ze hry nadšený, ale teď su rád že jsem hru vůbec dohrál a silně uvažuju o tom, jestli má vůbec cenu dál osvobozovat bolíviju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je bug je bug ... a když to dělá Francouzský Bugisoft není se čemu divit 

Hra dohrána kompletně v COOPu a to asi jen z povinnosti, když už jsem za to ty prachy dal ....

Beta neměla tolika chyb jako plná verze a po updatech se to ještě zhorší 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky dohráno.. konec mě taky vyloženě zklamal. Ale jelikož jsem dokončil na 100%, tak se mi odemkl alternativní konec, který se přehraje po znovudohrání poslední mise (ještě jsem netestoval, ale očekávám jinou animačku). Jak mě hra ze začátku i přes chyby bavila, tak jsem se jí za půlkou hodně přejedl (dáno asi i tím, že jsem oproti první půlce převážně hrál sám). Velká škoda, že tvůrci v polovině hry nepřijdou s něčím nečekaným, nějakým dějovým zvratem, co by hru nakopl (smrt parťáka, změna strany... cokoliv), celou dobru jedete to samé = NUDA! Svět mohl být klidně z poloviny tak velký a měli se věnovat víc ději a charakterům.

Hraní si na vojáčky je přes všechno sice pořád bezva, ale updaty místo toho aby hru opravovaly a zdokonalovaly, tak jí víc rozbíjí. Opět nevyužitý potenciál "by Ubisoft".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je věc názoru dnešní hráči jsou velice nároční. Herní trh je přesyceny. Pokud hledáte neustále dokonalost neuzijete jsi hraní. Pokud se člověk umí zabavit je kreativní a má smysl pro detail, vtip je schopný se přece skvěle bavit , vždyť to je rozmanitá hra, spousta lokaci míst, způsobu jak dokončit danou misi.

Já vzhledem k tomu ze jsem hrál jak closed i open betu tak jsem byl vyloženě zděšen jak je hra po technické stránce nedodělaná. Při vložení disku se mi začal stahovat hned update který má 8 GB mazec mozna zlepseni ? Snad ano,  Coop je strašná prdel , když máte dobré spoluhráče uzijete jsi. Solo hraní jsem jsi zkusil včera kdy nešly servery pro online hraní , tak jsem se brouzdat autem, vrtulníkem a lodi po Bolívii a sbíral collectibls. Ty legendy jsou super, dozvíte se spousty zajímavostí.

Hraní s AI není zrovna optimální, kolegové vás oživí pri zranění í pod tou největší palbou jako by se nic nedělo, jejich synchronizovaná palba je neomylna , nejsou vtipni , neumí šoferovat a neustále mi přepínáji radio když řídím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ViboCZ uz mi pomohl. Popravde pritelkyni to ona to hraje a chybela ji posledni trofejka a nemel ji jak udelat. Uz ji ma a ma komplet vse. Ale pokud nekdo chcete pomoct klidne dejte vedet kdy a v kolik. Pomuzu. Zatim ahoj.  No je to ta trofejka ze ja ti ho zranim a ty ho rucne dodelas to je vse. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Buladog napsal:

Tohle je věc názoru dnešní hráči jsou velice nároční. Herní trh je přesyceny. Pokud hledáte neustále dokonalost neuzijete jsi hraní. Pokud se člověk umí zabavit je kreativní a má smysl pro detail, vtip je schopný se přece skvěle bavit , vždyť to je rozmanitá hra, spousta lokaci míst, způsobu jak dokončit danou misi.

Rozumím, co tim chceš říct a v podstatě s tebou souhlasím. Ano, dejme si to na nejtěžší obtížnost a pojďme si hrát na profesionály, žádný arkádový pif-paf. Hra to umožňuje, super. Mno ale když kvůli četným bugům tě to neustále podělává, neužiješ si to ani v případě, když se o to snažíš. Chceš přepadávat konvoje z helikoptéry, pokropit ozbrojená auta dávkou z minigunu a pak.. počkat, střílení z minigunu je pěknej vo*er a frustrace. To spíš trefíš strom nebo barák a zřítíš se při snaze zacílit na cíl, takže ne ani tohle nefunguje a ve hře je těchto věcí prostě tuna.

Domnívám se, že právě dnešní hráči, jako celek, moc nároční nejsou. Právě to je chyba, ptže co v posledních měsících a možná letech vychází za nedodělky (hlavně že titul obsahuje mikrotransakce, day 1 dlc a season pass), je do nebe volající. Měli bychom ukázat vydavatelům, že se nám tento trend nelíbí a to našimi peněženkami. Je v pořádku, že jsme s něčím nespokojeni, však jsme za to utratili peníze.

Myslím si, že ti z nás, co už mají něco odehráno a zažili vývoj her a herního trhu v 90. letech a po roce 2000, teď musí každou chvíli skřípat zubama. Až na pár výjimek (hry od Naughty Dog, CD Projektu, vesměs i od Blizzardu, dříve také od Valve, když ještě hry vyvíjeli a dalších, čest výjimkám). Přijde mi, že dřív byla téměř každá AAA hra dokonalá nebo téměř bez chyb. Byl kladen důraz na detail, betatesting,... hry byly odkládány, ale alespoň vycházely vesměs v pořádku. Dnes je situace přesně opačná, hype, marketing, dojení značek, mikrotransakce.. 

Řečnická otázka, ti z vás, kdo zažili minulé období a máte s čím porovnávat (třeba poměr cena : počet odehraných hodin & zábavnost), máte v TOP10 nejoblíbenějších her, co jste kdy mastili, nějakou z poslední pětiletky nebo dekády? Trh je možná přesycený průměrnými hrami, co se reklamou a rozpočtem vydávají za tříáčkové, ale tipuju, že z těch stovek her vás napadne maximálně Uncharted, Witcher 3, GTA V.. a to je smutné no ne? Pochopitelně je toto velmi subjektivní, ale chovat se jako stádo je podlě mě chyba.

TL;DR Tahle gamesa samozřejmě dokonalá není. Je průměrná a to je velká škoda, ptže základ je velmi dobrý (ten svět, pocit ze střelby, zbraně, kooperace..), ale zbytek je teda napřesdržku, podle mého názoru. Ani téměř dva měsíce po vydání není zdaleka hotová, obsahuje tunu chyb a vývojáři se musí věnovat i vydávání dlc pro season pass, aby plnili plán vydavatele. Takže příště až vyjde nějaký ten další Ghost Recon, je třeba být na pozoru.. stejně jako v případě Division a dalších her teď konkrétně od Ubisoftu.

Sry za článek a né příspěvek, muselo to ven :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim. Ty hry co tedka vychazeji to je hruza v jakem stavu to leze ven. Hnus proste. A hlavne ten ubisoft ten se fakt nikdy nepouci. Ubisoft vyda plno her a ani jedna neni zadna slava. Nekdo vyda jednu dve a je to krasa. Tak v cem je problem? Kdyby nebyla moznost updateu tak jejich hry jsou v haji. Kdysi to nebylo a vse slapalo jak melo. Ano tedka se snazi delat plno her tahat z lidi penize za ty mikrotransakce atd atd. Ale hra stoji za h...o. Za to jake delaji ty hry by ty dodatky dlc a pridavky vseho mozneho meli davat jako omluvu zadarmo a ne si za to nechavat platit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu