Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xbox LT-3,0 a RGH jak nahravát hry na disk


Recommended Posts

Vzhledem k tomu že jsi tu nový, tak na tebe budu hodný. Na jistých stránkách a i hlavně zde, se dá koupit hra na X360 od 50kč. Doporučuji projít sekci X360 bazar/prodej a tam se podívat co by se dalo stáhnout za pár šlupek. Hezkej den přeje strejda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nic ve zlem, ale co myslis pod pojmem flash?Mas RGH nebo flash?

V nadpise mas LT3 a RGH coz jsou 2 uplne rozdilne upravy konzole.

LT3 je verze upravy DVD mechaniky pro hrani palenych záloh DVD her.

RGH je HW uprava Xboxu pro hrani her z HDD.

Pochybuju ze zde nekdo bude psat slohovku na postup krok po kroku pro RGH kdyz uz je zde na foru nekolik temat a Youtube je plny videonavody i v cestine.

Procti si sekci Jtag/RGH zde na foru a nebo pozadej toho co ti pridal Xbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten co mi to prodal rikal ze staci doinstalovat auroru a nastavit propustnost vlaken.

Tak jsem to blbe napaal sorry.xbox ma upravu Lt3 a RGH a potreboval bych poradit jak nahrat stazene hry na pevny disk.jestli bude nekdo ochotny a posle nejake odkazy kde to primo je nebo video z youtube diky

Tak jsem to blbe napaal sorry.xbox ma upravu Lt3 a RGH a potreboval bych poradit jak nahrat stazene hry na pevny disk.jestli bude nekdo ochotny a posle nejake odkazy kde to primo je nebo video z youtube diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu