Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

  • Moderators

Protože tady dosud nebylo téma k této famózní hře, tak jsem ho založil a rovnou přidávám svůj sběratelský úlovek :)

 

Tímto bych rád poděkoval @drak3go za dnešní setkání, vyzvedl jsem si u něj zřejmě nejcennější kousek mé sbírky :) 

IMG_0881.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

busta vypadá excelentě! smím se zeptat na cenu..? ani nevím, že něco podobnýho vyšlo právě.. hru moc nesleduju, všeobecně nechápu ten humbuk okolo ní, je to pro mě prostě jenom další slušnej horror, nic víc, nic míň, kousek do sbírky je to ale parádní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jsem blazen do zombie zanru a tohle byl pro me majstrstyk ;) Takze Last of Us je pro me na prvnim miste :) Cena je privatni, ale nebylo to v korunach :) S drakem jsme oba sberatele, takze doslo k vymene za jine sberatelske predmety :) Nazivo je to opravdu velmi kvalitni soska...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám nafocenou tu co jsem před 4 roky prodal a později toho litoval. Teď když ji zase mám tak už ničeho nelituji. Zde jsou obrázky pokud se chceš podívat na sošku. Kolik tě stál ten Clicker? Kdyžtak napiš do sz. Chtěl bych vědět zda je ta cena na ebay přemrštěná nebo ne. Díky

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
V 7. 7. 2017 at 16:01, drak3go napsal:

Tak mi do sbírky přistál další vzácný kousek v podobě Joelových hodinek :) Jde o oficiální licencovaný produkt a jejich pravost je doložena certifikátem :)

Pic1.th.jpg Pic2.th.jpg Pic3.th.jpg

Awesome! Jsou na certifikátu čísla? Nebo jen potvrzení viz foto ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu