Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One X


tofi

Recommended Posts

Já se pořád neumím rozhodnout. Na Scorpiu se mi moc nelíbí ta textura a nápis na gamepadu, naopak nebarevná tlačíka a ten pocit že mám nějakou limitovanou edici zase hrají do karet Scorpiu a taky to, že je se stojánkem.

Na druhou stranu ušetřím na Forze když vezmu obyč verzi s Forzou za 14.. babo raď. 

 

Můžeš sem hodit nějaký dobrý fotky jak vypadá ta textura na něm? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Na fotce to vypada sedive, ale konzole je normalne cerna. Ta textura jen odrazi svetlo z mistnosti.

DE8089B2-79BF-4DF1-BBDE-B3EDB2FF8D7A.jpeg

E444CFE8-EB34-42A2-ACF6-6AF7EDADD6A3.jpeg

 

Edit: Musim pochvalit ovladac, ten je fakt moooc peknej! Ta barva je paradni a diky zdrsnenemu a zmatnenemu povrchu se vyborne drzi.

3559D977-5DED-45F2-8F27-3380A81BB252.jpeg

 

Edit2: Takhle uz se zabydluje na svem novem pusobisti :)

A91DEF15-5423-4B4E-8BD6-330561C6134C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 27 minutami, Smartmax napsal:

Lidi, upřimně....ještě, že jsem ve věku, kdy mne tyhle hype trainy nevzrušují....co je teď za zásadní upgrade, kvůli kterému to má smysl tak hrotit?

Lze tuto otázku chápat tak, že se ptáš na rozdíly mezi Xbox One S a Xbox One X?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Martinoslav napsal:

Dobre, muzeme resit rozdil mezi antracitove cernou a fuchsiove cernou... ta konzole je cerna s lehkym nadechem sede. Ale ze vzdalenosti pod televizi rozdil v cerne a cerne s nadechem sede nepoznas.

Když konzole leží v poličče ve stínu, nejde to skoro poznat, to ano. Ale na denním světle to jde poznat docela dost (obrázek není můj, ale dle mého odpovídá skutečnosti)

scorpio.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pamí prodavačka v JRC v Pardubicích prodala moji konzoli někomu jinému (měl sem potvrzenou předobjednávku), že prý lepší stálejší zákaznici a na mě se může vys..., hoši takovéhle jednání sem v žádném obchodě nezažil. Zvažuju nepěknou stížnost, člověk se chová slušně, ale vleze do špatné náladě nějaké problematické vedoucí a už je to v háji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, zlej_brambor napsal:

Já se pořád neumím rozhodnout. Na Scorpiu se mi moc nelíbí ta textura a nápis na gamepadu, naopak nebarevná tlačíka a ten pocit že mám nějakou limitovanou edici zase hrají do karet Scorpiu a taky to, že je se stojánkem.

Na druhou stranu ušetřím na Forze když vezmu obyč verzi s Forzou za 14.. babo raď. 

 

Můžeš sem hodit nějaký dobrý fotky jak vypadá ta textura na něm? :)

Já jsem nakonec koupil Scorpio a jsem spokojený - ta textura se mi líbí, jak tady i někdo psal, méně na tom bude vidět prach. Naštěstí Microsoft nenapadlo to udělat lesklé - ten první Xbox One byla katastrofa!

Naopak ovladač se mi nelíbí, ani černý tlačítka, ani logo "Project Scoprio" - nechal jsem ho zabalený originál a používám svůj jiný černý.

Scorpio je celkově hezká, navíc bude mít i výšší hodnotu při případném prodeji v budoucnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu