Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One X


tofi

Recommended Posts

Remedy dovalilo patch pro XOX na QB...rozliseni zvyseno na 1440p a restrukturalizovano do 2160p (proti původnímu 720p na 1080p na Xone), vylepseny jsou i detaily,texture filtering a framerate je v podstate stabilni az na velice vzacne výjimky. Co je ale problem jsou graficke glitche a to je problikavani spojene nejspis s ambient oclusion a nekdy viditelne vertexy v indoor mapách. Oboji bude doufam vyreseno a potom pujde o solidni patch...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové, setkal se někdo z vás s problémem zamrzání nebo sekání one X během stahování? Včera se mi stahoval patch na Fallout 4 18gb, hrál jsem během stahování Dishonored 2 a hra mi zamrzla a následně spadla. Po tomto zamrznutí jsem začal hrát Assassins Creed Origins, kde prvně hra zamrzla při načítání a později spadla. Když sem vypnul stahování tak vše fungovalo normálně. Neví někdo co s tím nebo se nevyhnu reklamaci? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divný, mně to tahá normálně 100 Mb/s, což je plná rychlost připojení, takže si nemyslím, že by to servery MS nějak omezovaly. Nemáš tam náhodou vyšší agregaci, takže rychlost je dělená? Jsi si jistý, že na jiných zařízeních to taháš těch 200 Mb/s?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi co sa ttka kinect adapteru tak na Slovenski V Bratislave som icj videl asi v troch obchodoch Nay Brloh a Datart

 

Co sa tyka pomaleho stahovania mne sa to chvilu dialo na xbox one S ale na inych hrach to pak tahalo plnou rychlosti netu takze mozna v te chvilce to tahalo vice lidi naraz nebo nejaka omezeni na strane Microsoftu nebo nejaka omezeni u teba doma takze ako zavada nejaka v xboxe na reklamaci to nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Zoombik napsal:

To je divný, mně to tahá normálně 100 Mb/s, což je plná rychlost připojení, takže si nemyslím, že by to servery MS nějak omezovaly. Nemáš tam náhodou vyšší agregaci, takže rychlost je dělená? Jsi si jistý, že na jiných zařízeních to taháš těch 200 Mb/s?

Jo všude jinde mi to jede plných 200mbps (steam, origin, stahování z webu, speedtest.. prostě normálka) , dokonce i test připojení přímo v xboxu mi naměří přes 200mbps, ale hry se prostě stahují podle nálady, průměřně 50mbps, občas se to horko těžko vyškrábe na 80 třeba :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Stalo se Vam nekdy, ze xbox nenajde zadnou sit k pripojeni? Do minuleho tydne vse ok. Tento tyden, tedy v pondeli i v utery jsem byl po prihlaseni offline, ale po cca 10-15 minutach naskocilo, ze jsem pripojen k siti a dneska uz mi to zadnou ani nenabidne. Pritom pres mobil vidim 11 zaheslovanych siti, vcetne te me. To vypada na reklamaci Scorpia :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se zase celkem dost často teď stává že start hry je příliš dlouhý a napíše mi to chybovou hlášku že start hry trval příliš dlouho na podruhé už je to v pořádku. U starýho xka se mi to za celou dobu stalo tak maximálně dvakrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tuhle chybu sem řešil u Scorpia při každém startu, konzoli sem prodal a koupil základní verzi One X, která tento problém nemá. Co sem checkoval Reddit a Kotaku, tak se prý dávaly do Scorpia horší hardisky. Na podpoře MS mi samozřejmě řekli, že je vše vpořádku. Problém nastal i během stahování, kdy konzole nezvládla stahovat a mít otevřenou hru - pády hry a zamrzání konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, elmaniaKain napsal:

Přesně tuhle chybu sem řešil u Scorpia při každém startu, konzoli sem prodal a koupil základní verzi One X, která tento problém nemá. Co sem checkoval Reddit a Kotaku, tak se prý dávaly do Scorpia horší hardisky. Na podpoře MS mi samozřejmě řekli, že je vše vpořádku. Problém nastal i během stahování, kdy konzole nezvládla stahovat a mít otevřenou hru - pády hry a zamrzání konzole.

Dávat horší HDD do limitované edice může snad jen MS. 

Problém při stahování, kdy konzole nezvládá pak ani brozdání ve storu (všechny hry vypnuté) je taky dobrej opruz, na tom systému by měli zamakat. Nechápu proč tak výkonná konzole nezvládá základní multitasking... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku se zamysli. Má to 8 jádrový CPU a 12GB ram. To ti připadá jako málo výkonu na to, aby konzole nezvládala stahovat hru/instalovat a zároveň při tom prohlížet store? To není výkonem, to je prostě šíleně neodladěným systémem xboxu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu