Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One X


tofi

Recommended Posts

  • Moderators

Vzdyt mezi XoX PS a XoX neni zadny cenovy rozdil, tak nevim, proc se tady ta limitka tak resi. Beztak ji na netu budou prekupnici prodavat o X tisic draz a beztak to lidi budou kupovat. PS4 20th edice byla jen sediva, nic vic. A taky se prodavala za ctvrt milionu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Uz jste stahnuli ten obsah her pro X?
Mam mafii, wildlands, division, forzu 3, witchera z tech co by meli mit update a nic se mi nestahnulo.
Kdyz dam filtr na xox enhanced games (normalne na boxu ve hrach), tak mi tam vyskoci jen titanfall, ale mam pocit, ze ani ten si nic dalsiho nestahnul. Tak jsem z toho zmateny, nemelo by tam tech her bylo vic a stahovat se to uz?
Mam klasickej xo a mam nastaveno stahovat 4k obsah a automaticej update.

Hry mam na externaku, tak bych to v utery rad jen prepojil na xox a zkusil ty vylepseny hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na full hd bych xbox x nekupoval....očekávat režimy 1080/60 v dostatečném počtu her, navíc s dostatečně vylepšeným vizuálem...nevím nevím....Rád bych se pletl, ale...Mašina je to dobrá, ale imho cílí jasně na 4k....PS4 pro by na to cílila taky, ale na to nemá GPU.....U xboxu bych jen k ceně připočetl větší HDD, protože 1TB bude nejspíš málo jak vidno..

 

Mirai: Záleží spíš na zbytku PC.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle rozboru prave pomerne dost xone her tezi z většího vykonu xonex a to je pro me zasadni....jako nikdy me nejaky textury apod moc nezajimaly radeji resim fps (nakonec hraju na xone takze nejsem honic pixelu) ale pokud by měli hry i lepe vypadat po supersamplingu na FHD tak jen bonus..aktualne opravdu nemuzu investovat 80k do televize..jinak 1TB myslim v cajku...nejsem notorickej instalovac vseho na HDD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhl jsem si patch na Project CARS 2 a oproti normálnímu Xboxu One jde vidět stabilnější framerate. Míval jsem problém s opravdu výrazným zasekáváním, hlavně v multiplayeru za deště, teď to je stabilní. Předtím při vyšším počtu aut a deštivém počasí se to pohybovalo mezi 40 - 50 fps, někdy to chvilkově kleslo i pod 30, teď je to takřka pořád stabilních 60 fps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu