Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

free games Xbox ONE ?


peka

Recommended Posts

  • Moderators

V rámci placené služby Xbox Live Gold vycházejí každý měsíc hry zdarma pro obě X360 a Xbox One. Tam je možné narazit na hry, které podporují kinect.

Jinak k předchozímu dotazu č. 2 menší upřesnění - lze sehnat "zálohy" her na Xbon One (nenazýval bych je přimo "craknuté"), ale tyto nejdou v současné době na žádné konzoli Xbox One spustit :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

no, jeste nadavat na warez stranky, ze neco davaji zadarmo. to je good. bych neresil, koupil hru a uzival. dneska mas spoustu her s hodnocenim 90+ za par penez a pak je prodas za podobne penize dal. takze no warez. better life. peace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Myslel jsem spis port winuae, to se vyviji 15 let ci vic, pochybuju ze by to nekdo zplacal na zelene louce a navic je potreba pred startem nahrat kickstart (romku - firmware amigy) a ta je stale © a tak nemuze byt soucasti

Jelikoz mi ten emulator obstojne slapal i v 10 let starem telefonu nokia a slysel jsem ze i na xboxech a psp chodil, ale asi na starsich verzich, tak bych rad vedel jak to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu