Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

playstation store a platba za hru


tombkiller

Recommended Posts

  • 1 year later...

Zdravím, mám na paypalu poměrně dost  peněz. Přidal jsem si ho jako možnost platby na svůj PSN účet a zajímalo by mě jestli se dá platit zůstatkem na paypalu nebo se částka vždy strhne z karty, která je k paypalu přidaná a tudíž z bankovního účtu?

 

Když platím cokoliv jiného přes paypal, tak se mě paypal ptá jestli chci zaplatit zůstatkem z paypalu nebo z karty, případně pokud na paypalu nemám tolik, tak zůstatkem z paypalu a zbytek z karty. Lze to i zde na ps store? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se to má, prosím tě, nastavit? Přímo na paypalu nebo někde v PS účtu? Schválně jsem to teď zkoušel. Vyberu hru, dám platbu přes paypal. Přesměruje mě to na paylal a zde mám možnost pouze platby kartou... 

 

Když platím přes paypal cokoliv jiného, tak je zde vždycky ještě možnost platby zůstatkem z paypalu. 

Na paypalu to mám nastavené viz poslední screen. Další screeny jsou po přesměrování k platbě z PSN. Tam možnost platby ze zůstatku nemám. 

 

Screenshot_2018-12-11-20-01-10-186_com.android.chrome.png

Screenshot_2018-12-11-20-00-57-807_com.android.chrome.png

Screenshot_2018-12-11-19-59-10-107_com.android.chrome.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ten poslední screen je z nastavení přímo z paypalu. Takhle to mám nastavené celou dobu, jen jsem to teď kontroloval...

Poté jsem zkoušel koupit hru a po přesměrování z PSN na paypal už tam byla pouze ta karta (viz prostřední screen). Ale nedalo mi to a potvrdil jsem to na tu kartu, zaplatilo se to a peníze se odečetly přímo z paypalu, takže to funguje. 

 

Díky za radu. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu