Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce na hry, příslušenství, konzole, sběratelské předměty


Recommended Posts

před 12 hodinami, mirai_trunks napsal:

Datart sleva 20% dny Marianny na samsung ssd

23IT20CZ

tedy s VIP slevou navic je to 1600kc za 1tb a 3300kc za 2tb samsungu 980pro

tak já jsem nakonec koupil, přes C na C to jede hodně pěkně a je extra malinky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.jrc.cz/LEGO-Star-Wars-The-Skywalker-Saga-PS5--p14098

Lego Star Wars Skywalker Saga na PS5,PS4 a Xbox v akci za 699 Kč a navíc s těko sehnatelnou přeceňovanou Lego Figurkou Luke Skywalkera chlastající modré mléko. Fajn akce, do rozebrání figurek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych že Gothaj Najts tu nikdo nechce ani za těch 1750 Kč ze smarty. Osobně se mi ta soška zdá taky pěkně hnusná. Tady bych zažádal o vyjádření odborníka přes levné nákupy Martinoslava :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak sem chtěl objednat z eu.blizzardstore Diablo 4 sběratelku...cena je příjemná 109 euro :-), kalkulačkou hrubím přepočtem sem cenu spočítal okolo 2500 Kč...to je furt fajn co? 🙂

Po panáku Legendária sem edici hodil do košíku, přihlásil se k battlunetu a proklikal se k dopravnému...v ten moment sem dolíval druhého panáka a se spoceným čelem ho do sebe kopl...Dopravné je totiž možné pouze expressně a za cenu 115 euro! Tedy dopravné ještě dražší, než celá edice 🤣.

Sumární cena z krásných 2500 narostla na 5625 Kč, na což jim házim hnědou brázdu.

Fuj...jak je toto možné? Objednával tu někdo tuhle edici?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu