Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hack Switche


Recommended Posts

SX OS umí formát xci což je standardní dump cartridge případně její trimovaná verze - vyhozena zbytečný data a pak formát nsp což jsou eshop hry. Tam je to v beta verzi, spouštění je poněkud kostrbaté přes dev menu.Obojí na internetu samozřejmě k nalezení.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na .NSP som sa pripravil :blush:. Uz len aby vysiel jednoduchy navod ako ich nainstalovat. Pripajam malu ochutnavku mojej pripravovanej zbierky. Viac som zatial nezohnal, ale urcite sa to bude rozrastat u mna ako vzdy. Ale mohli by vo velmi blizkej dobe rozbehnut aj ten USB storage, nakolko sa mi to nechce stale kopirovat na karty. :P

image.thumb.png.0cef4299f19ddd12f906cace451e5abd.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to mám vyzkoušený takhle:

1) Stáhneš a nainstaluješ si si nějakou hru, co umí "hostovat=spustit" devmenu pomocí připojeného LayerFS - já to testoval na Bayoneta.XCI (JAP), Title ID=010076F0049A2000. Měl by fungovat i Pokemon Quest, Fornite a možná i další.Já testoval na Bayonetě, tu mám.

2) Stáhneš si devmenu a nějakou .nsp

3) Na SD kartě vytvoříš složky sxos\titles\010076F0049A2000 (to je title ID Bayonetty, pokud hostuješ jinou hrou, musíš tam dát správně její title ID). Do téhle složky zkopíruješ devmenu - obě složky exefs i romfs včetně obsahu.Tím si jakoby Baonetě podstčil na filesystém (Layered FS) další soubory na spuštění což je to devmenu.

4) Do rootu karty nahraješ nějaké ty .nsp, které chceš instalovat

5) Pustíš normálně Bayonetu přes SX OS 1.3 - nastartuje se ti devmenu 

6) Z něj pak jdou už instalovat .nsp eshop hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, po case som sa vratil k tomu, ze rozbehnem tie NSP hry atd ... podla navodov ktore som nasiel, si musim pred tym ako zacnem stiahnut hru Pokemon Quest z online obchodu, ale tu narazam na problem. Konzola mi pise Error Code: 2124-4007 pri vstupe do obchodu.

Viete mi poradit co to je za chybu a ako sa jej zbavit ? Prepol som konzolu do OFW pre stiahnutie tejto hry. Pripadne existuje aj iny sposob bez toho aby som musel stiahnut online volaku hru ?

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu