Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FarCry 5


Cartman182

Recommended Posts

Před chvilkou jsem to zkoušel, osobně mám na PRONADstroji vše ok. Jak předobjednávkové bonusy tak i season pussy. Hru mám samozřejmě aktualizovanou na nejnovější verzu.

Jinak fc3 je hratelné samostatně, tzn není třeba mít disk fc5 v mechanice. Bohužel bez cz lokalizace, ale jde zapnout polské titulky. Hratelnostně stejné jako původní hra, grafika vypadá obstojně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Kamele já mám vždycky pravdu :D

Ale proč sem píšu, mám odehranou cca hodinku z dlckča vjetnamu a za mne zklamání.

Za tu hodinku su zhruba v půlce mapy, která je veliká asi jak Rataje z KCD. Co je horší, je to prakticky pármetrový tunel oblopený skalama - možnost víceméně svobodného pohybu nulová. Ale nejvíc mne kaká je to, že vjetnamci mají pozorovací schopnosti důchodce vidícího slevu v kauflandu. Klidně mne zmerčí skrčeného v šáší na padesát metrů a bez omylu do mne perou olovo. A když je sejmu kalachem, odletí jako by dostali kopanec od Čaka Norrise. Dalekohled funguje jako balíček s překvapením. Tři vjetnamci jdou, jednoho dalekohled označí a zbylé dva ne. A těch pět dalších co jde za nimi cca dva metry pro jistotu taky neoznačí. Také pokračuje neverending night z fc5, tu je také taková skoronoc, akorát že měsíc svítí silou halogenových světlometů.

Jinak je to standartní fc - osvobozování táborů (5), ničení kanonů (9) a hledání zapalovačů (nevimkolik-nezájem). Pomocí tichého zabíjení a jeho řetězení jde získal jakéstakés skilly, ale fungují zhruba stejně spolehlivě jako dalekohled. Navíc stačí aby ťa vjetnamec zmerčíl, klidně i jenom koutkem oka (ne na plný ukazatel) a skilly zas nejsou. Za osvobozování táborů nebo ničení kanonu získate možnost zavolat si bombardery. Ale zase problém, zadáte kde sa má nákup vysypat, ale operátor oznámí, že je to mimo jejich dosah. Aha. Tak zkusím znovu a ejhle, už to jde. Spolehlivost lvl dalekohled.

 

Snad nebudou stejně "kvalitní" i ostatní dlc, jinak jsem hodil prachy za gold edicu do sypača. Za mne 3/10 a nedohráno.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Takže  dlcčko Ztracen na Marsu jsem v neděli dohrál a oproti vjetnamu se to zlepšilo.

Příběh dobře střelený, grafika ujde, líbí se mi snížená gravitaca, jetpack i vesmírná křídla. Hratelnostě  sa přiblížila ke stylu doomu. Zklamali mne nepřátelé, přišli mi vykradení z hvězdné pěchoty. A nutnost sbírat energetické články je zbytečné natahování herního času, navíc jsou nutné pro splnění většiny misí. Ty jsou stylem dojdi k terminálu/restartujte ho/nejde to, zavolaj servisbota a chraň ho.

Jinak jde opět o standartní fc, vyskákat na pár věží, posbírat části hurkova těla, počíst zápisky. Menší zpestření je jen souboj s královničkami, jakýmasi bossy hry. Ale jak člověk přijde na to, jak na ně, opět je to rutina.

Za necelých šest hodin hotovo, žádné terno ani propadák, za mne 6/10.  Na lepší traktát je moc horko a nefakčí mi hlava :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Takže dneska vyšlo poslední dlc. Zatím stahuju, ale zarazila mne velikost (187mb), možná bude více ve skoro 9gb patchi, i když minulé dlc měly kolem 4gb. Ale co mne zarazilo víc, bylo v popisku uvedené, že jde o sedm map s nějakými scénáři.

 

EDIT:

Tak bohužel, mé černé chmury sa vyplnili. Poslední dlc je slepenec 7 map, z nichž tři jsem dohrál za necelou hodinku (a to jsem byl eště během téj hodinky byl vytřepat písek a uvařit kafé). Příběh supluje jakýsi chlápek, který cpe své scénáře na motivy zombie horrorů různým řežisérom.  První je z farmy na jihu usa, druhý z polospadlého mostu a třetí na motivy romea a julie na cintoríně. Zní to zajímavě?

Bohužel jenom zní. Ve všech případech jde pouze o jedno. Dojít k takovým sudom se svítícíma tobolkama, které způsobujů zombicu, ty rozstřílat (útok nabllízko na ně nezabírá) a dočistit zbytek zombíků. Pokud tobole nerozstříláte, zombíci sa furt respawnujů. Mapy jsou prakticky jen tunele bez náznaku aspoň nějaké odbočky. Po cestě sbíráte jiné zbraně, ze zombíků sa automaticky generujů náboje... A to je tak fšecko. Jo jestě je možnost probíhat mapy načas, kde za bronz získáte rychlé nabíjení, za stříbro rychlé uzdravování (vše použitelné pouze v tomto dlc) a za zlato jakési masky a oblečky do základní hry.

Za mne je poslední dlc zklamání, skoro to na mne působí jako vysbírané mapy z arcade režimu. I když na hodně mapách z arcade sem se bavil víc a i delší dobu.

4/10 a po třech mapách uninstal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu