Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption 2


tofi

Recommended Posts

Jinak ta kůže z těch legendárních zvířat můžu jenom prodat tomu obchodníkovi? 

Hra výborná, ale některé věci bych uvítal jako při staru, hlavně jízda na koni a nárazy do stromů :D Teď jsem lovil asi 1h bílého araba a pak mi umře, když sjedu ze skály...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prodej to TRAPEROVI, je bud v lese nebo v saint denise. nárazy do stromů, to mě dojímá nejvíc, já mám ještě furt koně ověšenýho jak vánoční strom a když to řachneš do stromu bud s velkou kuzi nebo s jídlem vzadu a po stranách, jak se to sesype :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prý v lese:-)))to je hodně přesný kde ho najít když je tam lesa jak nas....:-) Jinak já si pořídil i tu oficiální příručku ke hře a není to vůbec špatný. Tutorial který běží na obrazovce rychle mizí a člověk to někdy nestihne, takto si to v klidu najde potom v knížce. 

SPOILER!!!!

Našli jste někdo to torzo těla pod železničním mostem a useknutou hlavu s půlkou mapy? Je to bozi ještě řešit maniaka:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty koně mě vážně dojímají, mě zabili při přestřelce a mého druhého arabáče, kterého jsem honil další hodinu už zase nemám :D prostě je to celý WTF s těmi zvířaty. Jinak kdo chce torchu cheatovat tak je nějaký glitch, kdy seberete 30 gold barů a můžete je prodat obchodníkovi. 

P.S abych nezněl jako nějaký úchyl přes koně, ale opravdu to člověka naštve, když loví nejlepšího koně a on umře docela lehce. Jinak v té hře zas tolik věcí ke koupi není. A zdá se mi, že je obtížnost i těžší, umírám rozhodně víc než v jedničce :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Umberto napsal:

Prý v lese:-)))to je hodně přesný kde ho najít když je tam lesa jak nas....:-) Jinak já si pořídil i tu oficiální příručku ke hře a není to vůbec špatný. Tutorial který běží na obrazovce rychle mizí a člověk to někdy nestihne, takto si to v klidu najde potom v knížce. 

SPOILER!!!!

Našli jste někdo to torzo těla pod železničním mostem a useknutou hlavu s půlkou mapy? Je to bozi ještě řešit maniaka:-)))

No v lese na východě, je tam jediná značka trapper, tak i kdybys nechtěl, tak to musíš na mapě najít, nemluvě o tom, že v mapě se dá přímo vyhledat ;). macknes na nej u legendy mapy a ono ti ho to ukaze. 

Jo, jedu si viď k úkolu a najednou vidim nohu a krev, tak jdu po krvi a tam torzo a podpis a mapa a střeva úplně všude :D

před 16 hodinami, mesyas napsal:

ty koně mě vážně dojímají, mě zabili při přestřelce a mého druhého arabáče, kterého jsem honil další hodinu už zase nemám :D prostě je to celý WTF s těmi zvířaty. Jinak kdo chce torchu cheatovat tak je nějaký glitch, kdy seberete 30 gold barů a můžete je prodat obchodníkovi. 

P.S abych nezněl jako nějaký úchyl přes koně, ale opravdu to člověka naštve, když loví nejlepšího koně a on umře docela lehce. Jinak v té hře zas tolik věcí ke koupi není. A zdá se mi, že je obtížnost i těžší, umírám rozhodně víc než v jedničce :D 

Kámo a ty střílíš z koně na lidi? musíš slézt a utéct od nej, žeo. já Araba chytal hodinu jen kvůli tomu, že jsem nedával pozor na to, jak mám taimovat… takže jsem tam pro nej přijel... mám ho v lasu, 10x jsem spadl, pak teda jsem si přecetl, co mam delat, mam ho v lasu, jdu na něj sednou a najednou se proti mně rozeběhl beran a napálil mě až jsem odlítl, tak říkám ok, klid, tak zase, laso na koně, jdu k němu sednu, v tom rage co ho chytl vyběhl na skálu a jak sebou mrskal, tak udělal dvojtý salto dolů a zhebl... prosím pěkně hodina a něco v řici… no a když jsem tam šel podruhý, tak mě zase trefil sob, když jsem ho tam honil, ale 2 rány brokovnicí do xichtu to vyřídily, 

jinak na druhým konci jezera je loviště legendárního bizona ;), tak doporučuju tam u toho kone nic nezabíjet a rovnou stáhnout bizona, já mám pěknou čapku a kabátec! (rukavice jsou z legendárního bobra :D:D :D)

ARTUR.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu