Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Počkej, tak funguje, nebo zamrzne? :D Jestli se ti bez vložené SD karty Switch nezapne do základní obrazovky, pak je to skutečně na reklamaci. S CFW to ale nemá nic společného, pokud sis vědomě nehrál s interní pamětí.

Ještě dotaz: Co konkrétně jsi myslel tím, že jsi do konzole nahrál původní systém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původní FW byla 8.1 a NAND byla také 8.1.   ale asi to je konzolí nebo když jsem třeba dal konzoli do stavu sleep tak už mi ne najela také zamrzla ale držel sem vypnutí 12s a na hodil jsem ji zpátky a teď už nejde vůbec tak že když ji pošlu na reklamaci tak noc nezjistí ne snad 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak to už je pravděpodobně na reklamaci... Jinak ne, nezjistí nic, normálně jim to dej bez paměťové karty a neměl by být žádný problém. Řekni, že se ti to stalo třeba při updatování firmwaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se ještě dnes koupit verze konzole (nová z obchodu, ne bazar) na který jde použít PRO verze CFW ?

Předpokládám že nová revize konzole nepujde už upravit. 

Chtel bych konzoli pro deti k vánocum (jen jako připojenou k TV) ale ceny her mi přijdou brutalni. Ted máme upravené WII, ale hry jsou už ohrané :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu