Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Rád bych se zeptal, odkud je nejlepší to koupit? Na stargate mě to nenechá zadat žádnou možnost platby, v platebních údajích je to prostě prázdné a nemůžu tam nic vybrat. A na jedné další stránce to chtělo 600 poštovné což mi příjde jako šílenost. 

Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mademan: Stejný problém. Stargate není možnost platit, rakušáci už sx pro nenabízí. Risknul jsem www.nds-card.com .... jak psal v uvodu spenat, žádné potvrzení na mail nepříslo .....tak čekám, jestli něco dorazí. Můžu ti pak dát vědět. Případně, pokud budeš mít zájem..... moje konzole má seriové číslo, kdy to bud půjde nebo už mám moc novou...... pokud mi to nepůjde, můžu ti to přeprodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 16 hodinami, Calis napsal:

Mademan: Stejný problém. Stargate není možnost platit, rakušáci už sx pro nenabízí. Risknul jsem www.nds-card.com .... jak psal v uvodu spenat, žádné potvrzení na mail nepříslo .....tak čekám, jestli něco dorazí. Můžu ti pak dát vědět. Případně, pokud budeš mít zájem..... moje konzole má seriové číslo, kdy to bud půjde nebo už mám moc novou...... pokud mi to nepůjde, můžu ti to přeprodat.

Jo, pokud ti to dojde a nebudeš moct využít tak se klidně ozvi, určitě se nějak domluvíme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Hry z WII U si na Switchi nezahraješ (pokud nedostanu oficiální konverzi), na PC je emulátor s názvem CEMU. Joycony můžeš na PC spárovat jako každý jiný Bluetooth ovladač.

Příště k tomuto dotazu založ nové vlákno, tento dotaz se SX OS netýká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu