Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ


Luke25

Dotazník na návod  

46 hlasů

  1. 1. Jak se vám návod líbí?

    • Skvělé, přehledné
      37
    • Super, ale mohlo by být více přehledné
      6
    • Totálně nepřehledné
      1
    • Super, ale nevyužiji to
      2

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

zdravím mám problém,
nejde mi načíst sd karta, a výměna čtečky na sd kartu nepomohla, protože vada je na konektoru.
je nějaká možnost načíst aspoň originální firmware. nebo nejlíp odinstalovat xecuter z nintenda abych mohl fungovat na originálním firmwaru?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
před 13 hodinami, kejty napsal:

zdravím mám problém,
nejde mi načíst sd karta, a výměna čtečky na sd kartu nepomohla, protože vada je na konektoru.
je nějaká možnost načíst aspoň originální firmware. nebo nejlíp odinstalovat xecuter z nintenda abych mohl fungovat na originálním firmwaru?

 

 

 

Jen ze zajímavosti: Máš nějaký specifický důvod, proč chceš jít na originální FW? Banu za hraní online se nevyhneš, pokud tam nemáš EmuNAND (u čehož by ale návrat na originální firmware taky nedával moc smysl).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod svá křídla si to nemůže vzít jen tak někdo, vzhledem k tomu, že SX OS je closed-source.
Pokud v tom bude někdo pokračovat, pak jedině někdo, kdo má vazby na původní SX OS tým.


Osobně si myslím, že ještě není konec. Ale taky nevěřím, že se něco stane, než skončí soud. To by moc nepomohlo [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, xmod napsal:

ten konektor ti vyměním když budeš mít zájem

hele tak tu výměnu bych bral. stačí ti poslat jen konzoli, nebo i sx os klíč? máš možnost poskytnout i vlastní slot včetně toho konektru?
můžeš mi odepsat na kertesz.krtek@seznam.cz a případně se nějak naceň a když to nevyjde, no tak to nevyjde no.
Už jsem se pokoušel připájet drátky ke kontaktům které vedou od ulomených pinů z konektoru, ale nevyšlo to.
Ale naštěstí jsem nic nezničil, protože konzole stále hlásí "boot.dat?" po spuštění
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu