Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

IP adresa


Martin96

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Pokud z nějakého důvodu nechceš využít nastavení sítě přímo v Xboxu, můžeš využít IP scannery na počítač (pokud je ve stejné síti), stačí chvíli googlit a aplikací ti vyjede spousta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Upřímně mi to přijde zbytečně složité, nemluvě o tom, že stále velká spousta routerů ukáže jen MAC adresu bez názvu zařízení. Pokud si tedy neopsal MAC adresu Xboxu, bude mu tahle informace pravděpodobně k ničemu...

Jak jsem psal výše, IP scannerů je spousta a většina z nich funguje na principu pár kliknutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no nevim, porad se mi zda jednodussi pouzit nastroje co jsou defaultne ve windows nez instalovat nejaky utility co jen zasiraj system - pokud nema desitky zarizeni na siti a nezna MAC adresu xboxu, tak co treba kratkej skriptik co udela arp -a a pingne IP adresy? Ja si to schvalne zkusil a IP Xboxu tak overil behem minuty (ale OK trochu podvadim, protoze vim, ze 50:1A:C5 je Microsoft :)

image.png.97de9a402d95bcab640a36fe3c6ed72b.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

a ted si predstavime, ze vetsina uzivatelu nevi, jak se dostat do prikazoveho radku. nebude problem pouzit soft co popisuje spenat a pak ho odinstalovat, ne? jinak to jde nainstalovat i na mobilu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu