Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
W4ST

Hrajete ještě na PSP v roce 2018?

Recommended Posts

Tohle téma bylo vytvořeno čistě za informativním účelem k diskuzi, pokud sem vůbec někdo zavítá, a otázka je jasná. Máte ještě PSP? Paříte na něm případně něco nebo ho máte jen tak hozený v šuplíku? :)

Mně se moje poslední PSP podařilo náhodou koupit za pár stovek cca před 3 lety a vím, že už si ho nechám minimálně z nostalgie. Leda, že by zázrakem získalo nějakou významnou hodnotu aby se mi ho vyplatilo zase střelit, ale to nejspíš nehrozí. :) Co jsem ho koupil, mám rozehráno GoW, GTA a MotorStorm, což jsou pro mě jedny z nej titulů a sem tam si tak ještě zahraju, takže jsem ho definitivně stále neodepsal, ačkoli Sony to ukončením prodeje oficiálně udělalo v roce 2014. S malou slzou u oka rád vzpomínám na dobu před cca 9 lety, kdy PSP ještě frčelo na plný čáře a já si ho v té době pořídil poprvé. To byla zhruba doba, kdy tým M33 u FW 5.00 ukončil vývoj CFW, převzal to tým "GEN" a stažený hry se musely pouštět přes tzv. ChickHEN na FW 5.03... :D A jak jste na tom se vzpomínkama vy? Snad se tu nějaké reakce dočkám, vím, že je to tu celkově vymřelý... :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Stále si občas dám Rock Band Unplugged, nebo třeba Star Wars: The Force Unleashed... Byť obojí na Vitě (PSP jsem poslal v rodině dále :D), některé emulátory (viz třeba emulátor GBA) jedou paradoxně líp pod PSP systémem, než jako nativní homebrew na Vitě... :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu