Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hrajete ještě na PSP v roce 2018?


W4ST

Recommended Posts

Tohle téma bylo vytvořeno čistě za informativním účelem k diskuzi, pokud sem vůbec někdo zavítá, a otázka je jasná. Máte ještě PSP? Paříte na něm případně něco nebo ho máte jen tak hozený v šuplíku? :)

Mně se moje poslední PSP podařilo náhodou koupit za pár stovek cca před 3 lety a vím, že už si ho nechám minimálně z nostalgie. Leda, že by zázrakem získalo nějakou významnou hodnotu aby se mi ho vyplatilo zase střelit, ale to nejspíš nehrozí. :) Co jsem ho koupil, mám rozehráno GoW, GTA a MotorStorm, což jsou pro mě jedny z nej titulů a sem tam si tak ještě zahraju, takže jsem ho definitivně stále neodepsal, ačkoli Sony to ukončením prodeje oficiálně udělalo v roce 2014. S malou slzou u oka rád vzpomínám na dobu před cca 9 lety, kdy PSP ještě frčelo na plný čáře a já si ho v té době pořídil poprvé. To byla zhruba doba, kdy tým M33 u FW 5.00 ukončil vývoj CFW, převzal to tým "GEN" a stažený hry se musely pouštět přes tzv. ChickHEN na FW 5.03... :D A jak jste na tom se vzpomínkama vy? Snad se tu nějaké reakce dočkám, vím, že je to tu celkově vymřelý... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Stále si občas dám Rock Band Unplugged, nebo třeba Star Wars: The Force Unleashed... Byť obojí na Vitě (PSP jsem poslal v rodině dále :D), některé emulátory (viz třeba emulátor GBA) jedou paradoxně líp pod PSP systémem, než jako nativní homebrew na Vitě... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 3 years later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu