Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Digitální verze


GluckCZ

Recommended Posts

To je těžko říct s touhle stránkou zkušenosti nemám a osobně se snažím klíčům na hry vyhnout je zde riziko že klíče fungují pouze pro daný region (US,JPN,EU apod) tohle je ovšem problém hlavně konzolí. Pokud to jde snažím se nakoupit na ofiko obchodu dané platformy. Který region je nejvýhodnější na to ti už bude muset odpovědět někdo kdo má s tím větší zkušenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě ta nevýhoda kdyby byly akce podobné jako na steamu se stejnými slevami bylo by to super. Ale raději mám krabicovky kde po dohrání pořád prodáš za super cenu. Co se v případě jiných konzolí moc nedaří. Nehledě na fakt že si za krabice můžeš nabrat body a ty pak utratit v obchodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 8. 2018 at 7:20, tbbc napsal:

To je právě ta nevýhoda kdyby byly akce podobné jako na steamu se stejnými slevami bylo by to super. Ale raději mám krabicovky kde po dohrání pořád prodáš za super cenu. Co se v případě jiných konzolí moc nedaří. Nehledě na fakt že si za krabice můžeš nabrat body a ty pak utratit v obchodě.

Na krabice nabrat body? Jak to funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano my nintendo club tedy ty zmíněné body le ty pravděpodobně už nějaké muíš mít jelikož každejswitch je vázanej k nějakému účtu pokud jsi už přes něj někdy nakupoval (si tedy myslím) asi za 3 registrované krabicové hry jsem dostal slevu 9 korun..boží co? :D..ale pokud nakupuješ digitální hry dostaneš slevu ještě větší.. počet bodů atd..se dozvíš na my.nintendo.com

Zkus mexický nintendo eShop pokud ale nemáš blokovanou kartu nebo eshop kody s penezama určený pro mexiko (které asi ani neexistuji) tak asi mas smulu..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mě to jednou napadlo, že do toho půjdu. Ale hraju splatoon 2 po netu a jak se znám jednou bych zapomněl vypnout net a dostal bych ban. Zkusím to takhle už se mi hra stahuje schválně jsem koupil splatoon až se nainstaluje zkusím po netu a uvídím třeba bude vše v pohodě. Stranka kde jsem hru zakoupil TADY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahovat si hru přes cizí ucet? pochybuju ze ti to pujde. nintendo ucet muze byt zaroven aktivni pouze na jedne switch konzoli takze pokud sis stahoval nejakou hru z ciziho uctu tak uz to ten dotycnej zaznamenal. Fungovat to nemůže. Ten Cizi ucet se da pouze celý přemístit ze switche na switch. Proste jdi do cfw. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu