Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Gears od war2 A 3 cz


knedlik22

Otázka

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Jsem si téměř naprosto jistý, že nepletu. Nevzpomenu si přesně, jestli to měly všechny díly, ale jsem si na 95% jistý, že minimálně druhý a třetí díl je měly (pamatuju si, jak jsem se občas pozastavoval nad překlady některých slov).

To samé potvrzuje i někdo jiný v jiném tématu: 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Právě jsem dvojku a trojku zkusil a češtinu nemají. Senomet mám normálně v angličtině, lokaci czech republic. Dvojku a trojku mám stáhlou formou kódů z balení čtverky. Jedničku ve verzi ultimate jsem dostal v bundlu a češtinu také neobsahuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Nasadili jste mi brouka do hlavy, taky mám GoW4 na disku a k tomu 1-3 dil jako kód, asi to zkusím hodit do Xboxu jestli tam CZ je nebo ne.

Vím určitě že když jsem je hrál na Xboxu 360 tak v češtině nějaké díly byly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No on muze byt problem v tom, ze na disku byly hry v CZ, ale na store v CZ nejsou...

Ona totiz zpetna kompatibilita (bohuzel) funguje tak, ze vlozeny disk (i v CZ) slouzi pouze jako overeni, ze hru vlastnis... ale cela hra se v upravene (kompatibilni) verzi pro XONE stahuje z netu... Mozna v tom je zakopany pes :(

 

Tak jsem jeste vecer stahl znovu 1 / 2  / 3 a ani jedno pro me nema CZ titulky (resp. nekde nikde vybrat jazyk) - pokud to neni udelano tak stupidne jako treba Super Lucky's... ze je prvni menu ENG a az se zacne a dostane do hry tak je moznost zmenit jazyk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu