Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Metro Exodus - Spartan Collectors Edition


Recommended Posts

Byla oznámená sběratelka Metra, která je dostupná pouze přes obchod vývojářů.

Lze objednat buď samotnou (150 eur - 3960 kč)  anebo vč. Aurora edice hry (245 eur 6470 kč) pro všechny platformy. Prasečina  dle mě je poštovné, které k nám vychází 45 eur (1190 kč) při obou možnostech.

Za tu cenu je:  soška (26 cm, resin), psí známka, nášivky, pohlednice, exkluzivní balení.

 

Spartan_Collectors_crop.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • Moderators

Panove, ja jsem opravdu zvedavej na ty zitrejsi reakce hracu... ja jsem z toho fskt spatnej... to je tak spatny az se mi chce brecet. Spatny ovladani, pribeh je jedno velky klise, chyby ve hre, němá hlavni postava, nelogicnosti... :( Tohle mi na policku nesmi :( A to jsem se tesil fakt jak maly dite :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

FC vypada zatim dobre. Pokud te bavila petka, tak te bude bavit i tohle :) Takovy vetsi DLCcko k petce, ale fakt povedeny :) 

Tady treba recenze, ktera vystihuje nektere me pocity a zkusenosti:

https://mashable.com/article/metro-exodus-review/?europe=true#BMyjU2iPFiqk

Uprimne, jeste tu koupi hry zvazte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, fail jak prasa.

V aurora edici na ps4 je místo season passu dvakrát kod na tema.  Jako letáček je potištěný jako season pass, ale kod je na téma. Co jsem v rychlosti četl, potkalo to více lidí a někteří zase mají v day one edici místo tematu season pass...

Volal jsem do xzone a prý to řeší s distributorem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@Marr: Pro me bylo v ty prvni hodine wtf momentu vic nez jsem byl ochoten prekousnout... jeste tomu dam sanci, ale zklamani uz zrejme jen tak nevyprcha. Mimochodem, doporucuju tu recenzi, kterou jsem daval o par prispevku vyse, ta je vicemene presna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zase z metra nedělejte nějaký krakdown3. Ano, hra má svoje mušky, vadí mi třeba mlčenlivý arťom, ale jinak se skvělě bavím. Pocit ze střelby, syrová atmosféra, skvělá hratelnost, modifikace a čištění zbraní, výborná grafika, prostě vše mi sedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu