Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Tak mi z toho tedy vyplívá, že to ověřování dělá SONY pouze nějak náhodně a nepravidělně.

Tudíž se to stále vyplatí zkoušet a doufat, že bude mít člověk štěstí a nějaký týden (měsíc) mu půjde.

Nevím co jsem četl na fórech tak myslím, že problém je u těch účtů kdy někdo deaktivoval primár přes net a následně aktivoval stejný účet jako primár jinde - pak podle mě SONY když zjistí "dvojí" primár tak ten deaktivovaný zamkne.

Údajně to dělá postupně - mi třeba ani aktualizace 2.5 a ni 2.51 zatím hru z ebaye nezablokovala, ale prý na každého dojde ...časem ... tak nevím ...rychle hraju ať to dohraju :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec dotaz, když si koupím sekundární slot na Diablo, které asi vyžaduje PS plus, můžu ho hrát, když mám PS plus zakoupeno jen na svém primárním osobním účtě? Nemusím snad na tom sekundárním kupovat taky PS plus. Jinak mám ještě us účet, takže jestli to dobře chápu, budu mít teď tři účty. Jdemi hlavně o tom ps plus. Jinak to Diablo chci jen na singelplayer. Mulťák hrát nebudu jestli to ps plus má na to nějaký vliv. Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo pujde to, pokud mas na primaru plusko tak to plati pro vsechny ucty

Diky prave jsem se na ten se♥♥♥♥♥rni ucet prihlasil a u prezdivky znak pluska chybi tak snad to bude fungovat. Hru teprve stahuju.

Jo a jako primar to snad mam. Mam hlavni cesky pak us a ted ten treti. Akde v nastaveni to je jestli to je primar. Diky

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky jo našel jsem to a mám to nastavené jako primár. Mě jen zarazilo, že u toho sekundárního účtu není ten znak ps plus. Ale zkusil jsem schválně na tom účtu zahrát multiplayer Killzone a šlo to, takže tam plusko musí být. Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu