Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Ahoj, dnes jsem možná přišel na to jak hrát se sekundárním účtem i na svém hlavním účtu (možná to nebude pro někoho novinka, možná to někomu pomůže).

Mám sekundární účet se hrou FIFA 15, dnes jsem ji zapnul nechal naběhnout, nevypínal dal switch account přepnul se na svůj hlavní účet, kde mám u FIFY samozřejmě zámeček, protože nemám primární účet k té hře. Hru nevypínal pak kliknul na Ultimate team a sama hra se mě zeptala jestli chci přepnout na ten druhý účet na který jsem se switchnul. Dal jsem YES hra se normálně přepnula na jiný účet a mohl jsem hrát FIFU komplet jako bych měl primární účet.

EDIT: Hra se samozřejmě nesmí vypínat, primár se vám z toho neudělá, zámeček stále zůstane, ale pokud hru budete spouštět pod sekundárním a přepnete se až ve hře jak jsem popsal, tak lze hrát i na jiném účtu. Nevím jak u jiných her, ale u FIFA 15 to takto lze.

Potvrzuji tento způsob i u NHL15, stačí zapnout hru na sekundárním účtu v menu se přehlásit na gamepadu na váš účet, zmáčknout OPTION button a hrajete na svém účtu jak když máte primární.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak omylem se mi přihodilo něco podobného a to, že jsem hrál Diablo na sekundáru a přepnul jsem se na svůj účet. Všiml jsem si, že mám v pozadí diablo, tak jsem ho spustil a fakt to jelo, ale neměl jsem tam uloženou pozici, protože ta byla na sekundárím účtu, takže bych asi musel hrát od začátku. Potom jsem si všiml, že mi v nabídce trofejí na hlavním účtu přibylo právě to Diablo. Ale dál jsem to nezkoušel. Až dohraju na sekundárním, tak to zkusím, mám strach, aby mi to nepřemazalo pozici, takže nejdřív dohraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem to a normálně se dá hrát a save zůstal. Co se týče trofejí nevím, pokud se mi bude chtít zkusím získat nějakou lehčí, která je hned ze začátku, abych to ověřil, ale jelikož se mi trofeje přidaly do seznamu na hlavním účtu, předpokládám, že to asi bude fungovat. Ale přepnout se člověk musí při najíždění hry. Když už jsem hrál, tak to sice šlo, ale psalo to, že musím zapnout controler na tom sekundáru, takže nešlo ovládat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, zkousel jsem takto hrat ,ale uz me ani jedna hra nejde... najede a pak se vypne a hodi hlasku, ze hra je registrovana na jinem uctu a mam po hre...Uz funguje jen na se♥♥♥♥♥rnim a nesla den nez zacla opet fungovat. Takze asi nejaka ochrana. Jinak trofej normalne sla jako bych hral na primaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S trofejem vůbec nevím jak to je, sek. účty mám pouze na FIFU a NHL a používám tento postup pouze na hraní FUT, případně HUT. Jinak jak psal Tool, že mu to ty hry zamklo tak nevím, používám tento postup cca měsíc a vždy to fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu