Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HBO Go


MrTwister

Recommended Posts

Zdravím vespolek,

tak po posledni apce O2 Tv kterou nakonec vydalo O2 samo :D jsem se pustil do dalsiho projektu.

Takzep okud by nekdo chtel vyzkouset alpha verzi mé 3rd party aplikace pro GO prikladam link do store.

Je to jeste hodne zabugovane ale zakladni pouziti uz je mozne :) Zatim funguje jen pro ucty primo na HBO GO a ne na ucty operatoru...

https://www.microsoft.com/store/apps/9N7WT5M4K6LP

Vítám konstruktivní kritiku 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ahoj, diky moc za update- funguje. Jen u nekterych filmu nebo i serialu nefunguji ceske titulky( napr modern family, jackie brown,...) dale pak nefunguje vyhledavani, lepe receno film dle nazvu vyhledam, ale nelze ho prehrat. 

Ps: Prst29 taky mi apka nesla najit pres store, stahovala jsem pres odkaz ve webovem prohlizeci

Diky za reakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
V 8. 8. 2019 at 9:32, MalejVader napsal:

Bohužel, po aktualizaci se podstatě nic nezměnilo. Přihlašuji přes operátora freeSat CZ, pak začne načítat a ihned ukončen app. Mám Xbox One S. Restartoval, přeinstaloval a furt stejný. Díky moc

Dela mi to stejný problém. Mám HBO go přes operátora Slovák Telecom. Po zadaní údaju a zmáčknutí Login appka spadne a nič se neděje.

Co s tim?

Dekuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu