Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Upgrade Xbox Live Gold => GP Ultimate


otava

Otázka

Ahoj. Na internetu v diskusi jsem našel toto:

 

Citovat

Pokud by někdo chtěl ten Ultimate na delší dobu tak nejdýl to jde na tři roky a uděláte to tak že si první koupíte Xbox Live Gold - 12 měsíční členství na Alze nebo někde jinde v zahraničí i levněji a aktivujete si ho na svém účtu Microsoft na jeden, dva nebo tři roky. Teprve až potom si ho upgradujete za těch 26Kč na Game Pass Ultimate na dobu na jakou jste si aktivovali ten Live Gold. Ale pozor!!!! pokud to uděláte obráceně členství se vam prodlouží jen podle poměru v tabulce 
spacer.png

 Když to spočítáte tak Vás to denně vyjde jen na 2,50Kč pokud si to aktivujete na tři roky a v knihovně budete mít neomezené hraní těchto her plus další co budou přibývat. 
A jako malý bonus pokud by jste si v průběhu tří let co máte aktivaci koupili Xbox One nebo Scarlet dostanete 132 her zdarma z Live Gold které si ale musíte sami na PC aktivovat 2X do měsíce jinak propadnou protože samy se neaktivují

Můžete mi tedy potvrdit to že když si koupím liveko na rok tak upgrade Ultimate mě bude stát jen 26 Kč? Děkuji za odpověď....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ja koupil livko rovnou  na 3 roky, akorat mi zrovna koncilo a pak jsem koupil to ultimate za 26kc. A ted mam ultimate do leta roku 22, takze mi to fungovalo. Ale taky je to uz tak mesic. A bylo to normalne 3r + mesic. Takze za 26kc gamepass na 3r a jeden mesic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Netusite jak to funguje, kdyz jsem si pred par mesici koupil rocni gold a gamepass v akci, tak to ted mam predplaceny nekdy do 2020/08. Vzal jsem to na zkousky jaky to bude.

A ted premyslim ze bych si to rad prodlouzil protoze se mi to predplatny zalibilo a lituji ze jsem si gold nedal dopredu na ty max 3 roky a gamepass az pak.

Dotaz: muzu jeste ted dodatecne nejak ziskat gamepass na 3 roky dopredu kdyz uz ho "bohuzel mam na rok" nebo uz mam smulu ?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu