Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears 5


Martinoslav

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Já hrál všechny díly a teď i poslední Gears 5 a opět nezklamal, super hra i příběhová linka.

Mám ji rozehranou v sockapassu, snad to stihnu dohrát než mi vyprší, mám na to ještě 3 týdny 😂

Až bude Gears 5 v akci za gut perek prajz tak si ji pořídím do sbírky 🖖😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gears 5 pro mě pronadhra, ještěnemám dohráto. Časem chci pořídit i na blue ray. Doma mám x360 1,2 a 3 v limitce, 4ku na xone. Jediné co nemám je Judgement, protože jako jedinej nese označení sypačovina. Pátej díl bych přirovnal k nejoblíbenějšímu třetímu. Škoda že se nedá sehnat za normální peníz sběratelka trojky, bo sběratelka čtyřky stojí zaprd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Akorát mě teda v Singleplayi dost štvou chyby ve hře, musel jsem už asi po páté načíst předchozí save neboť ve hře se mi třeba sekl parťák ve dveřích a já je nemohl otevřít protože se neobjevilo modré X nebo jsem vše komplet vystřílel nikde nikdo a dveře nešly otevřít nebo jsem utopil protivníky pod zamrzlou vodu granátem ale asi museli být zastřeleni a ne utopeni atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu