Jump to content
  • 0
vojta22

Switch hack

Question

Recommended Posts

  • 0

To, že jich je mnoho rozhodně neznamená, že Switch "půjde" hacknout 🙂 Je nutné si uvědomit, že v případě prvního exploitu se jednalo o obrovskou náhodu, byla totiž exploitovaná zásadní hardwarová chyba, kterou udělal "někdo z nVidie", když se chipy vyráběly.

U nových revizí bude potřeba najít úplně nový vstupní bod, což jednoznačně nebude snadná záležitost, vzhledem k tomu, že se doteď žádný jiný nenašel (ani u staré revize).

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
Před hodinou, qeepo napsal:

Ahoj,

pokud si pořídím RCM loader,  provede toto zařízení nějaké změny v mé konzoli? resp. pokud použiji tento zavaděč, budu moci konzoli po restartu používat, aniž by byla v originálním firmwaru provedena nějaká změna? Díky

Rcm ti nepomôže, iba ak sa ti dá hacknut

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

@qeepo: RCM loader se v základu používá s JIGem, který dáš na místo druhého joyconu - stačí Jig vyndat a konzole nabootuje do běžného FW. Nutno ovšem podotknout, že ban za CFW ti bude samozřejmě hrozit stále.

@Rescueman: Necituj předchozí příspěvek, je to v pravidlech fóra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

viem som tu nový, a nie som  v týchto veciach zručný ale ten návod som si prečítal až dokonca a presne to čo si mi zvýraznil som registroval a skúsil som cez ten Tinfoil konvertovať súbor do nfc a stalo sa mi v nintende to, že jedna hra sa objavila v základnom menu ale len ikona, odkazovalo ma to na nintendo shop (pritom to bola plná hra asi 6 GB) a druhou hrou sa mi stalo to , že v základnom menu namiesto ikony hry sa len točí koliesko ako keď niečo načítava a to tam mám v menu stále.... Preto som chcel vedieť presný postup lebo som asi urobil niečo zle. rád by som vedel či mi stačí ten základný atmospher ak chcem spušťať hry s nfc koncoukou alebo ten rozšírený...prípadne ma navedte ako mám postupovať ak máte na to niekto nervy.... prístup k súborom mám slušný... len ich nejako rozbehať... viem vám dať linky ak by niekto chcel (sú tam aj októbrové novinky pre switch 🙂 )

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
V 3. 11. 2019 at 13:21, Rescueman napsal:

Hry som naištaloval (formát nsp). Idú aleniektoré hry vyžadujú aktualizáciu a ja neviem či ju mám spustiť, či mi náhodou nintendo nezablokuje učet a aktualizácie....

A dajú sa vôbec hry aktualizovať offline?

Buďto nikdy nepůjdeš online (a nebudeš mít tedy přístup k online funkcím), nebo půjdeš online, dostaneš ban a nebudeš mít tedy přístup k online funkcím 🙂 V prvém případě defacto "banuješ sám sebe".

V každém případě - jak už odpovídal placek - ano, dají. Seženeš si prostě .NSP s updatem hry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy