Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Switch hack


vojta22

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Tiež by som rád vedel či sa budú dať odblokovať tie switch ktoré sú patchnuté. Keď som ho kupoval som nevedel že budem potrebovať verziu ktorá sa dá odblokovať podľa sériového čísla... 

Ak ich je veľa tak hádam ich haknú alebo to už vôbec nie je možné? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

To, že jich je mnoho rozhodně neznamená, že Switch "půjde" hacknout 🙂 Je nutné si uvědomit, že v případě prvního exploitu se jednalo o obrovskou náhodu, byla totiž exploitovaná zásadní hardwarová chyba, kterou udělal "někdo z nVidie", když se chipy vyráběly.

U nových revizí bude potřeba najít úplně nový vstupní bod, což jednoznačně nebude snadná záležitost, vzhledem k tomu, že se doteď žádný jiný nenašel (ani u staré revize).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to potom vyzerá, že jedinou možnosťou je predať takýto switch a kúpiť taký čo sa dá heknut. Alebo čakať či sa to niekomu podarí prelomiť, alebo platiť za tie hry ako šialený... 

Čo myslíte, dá sa ešte kúpiť niekde v predajni switch ktorý by sa dal haknut? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Před hodinou, qeepo napsal:

Ahoj,

pokud si pořídím RCM loader,  provede toto zařízení nějaké změny v mé konzoli? resp. pokud použiji tento zavaděč, budu moci konzoli po restartu používat, aniž by byla v originálním firmwaru provedena nějaká změna? Díky

Rcm ti nepomôže, iba ak sa ti dá hacknut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

@qeepo: RCM loader se v základu používá s JIGem, který dáš na místo druhého joyconu - stačí Jig vyndat a konzole nabootuje do běžného FW. Nutno ovšem podotknout, že ban za CFW ti bude samozřejmě hrozit stále.

@Rescueman: Necituj předchozí příspěvek, je to v pravidlech fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

viem som tu nový, a nie som  v týchto veciach zručný ale ten návod som si prečítal až dokonca a presne to čo si mi zvýraznil som registroval a skúsil som cez ten Tinfoil konvertovať súbor do nfc a stalo sa mi v nintende to, že jedna hra sa objavila v základnom menu ale len ikona, odkazovalo ma to na nintendo shop (pritom to bola plná hra asi 6 GB) a druhou hrou sa mi stalo to , že v základnom menu namiesto ikony hry sa len točí koliesko ako keď niečo načítava a to tam mám v menu stále.... Preto som chcel vedieť presný postup lebo som asi urobil niečo zle. rád by som vedel či mi stačí ten základný atmospher ak chcem spušťať hry s nfc koncoukou alebo ten rozšírený...prípadne ma navedte ako mám postupovať ak máte na to niekto nervy.... prístup k súborom mám slušný... len ich nejako rozbehať... viem vám dať linky ak by niekto chcel (sú tam aj októbrové novinky pre switch 🙂 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators
V 3. 11. 2019 at 13:21, Rescueman napsal:

Hry som naištaloval (formát nsp). Idú aleniektoré hry vyžadujú aktualizáciu a ja neviem či ju mám spustiť, či mi náhodou nintendo nezablokuje učet a aktualizácie....

A dajú sa vôbec hry aktualizovať offline?

Buďto nikdy nepůjdeš online (a nebudeš mít tedy přístup k online funkcím), nebo půjdeš online, dostaneš ban a nebudeš mít tedy přístup k online funkcím 🙂 V prvém případě defacto "banuješ sám sebe".

V každém případě - jak už odpovídal placek - ano, dají. Seženeš si prostě .NSP s updatem hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu