Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GOLD - 12měsiců


jirik

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Když jsem před rokem využil tu akci, koupil 3 roky Goldu a pak za těch 26 (či kolik) Kč upgradoval na ultimate, takže mi platí až do června 2022. ... Dá se teď zase koupit 3 roky Goldu a upgradovat? Vím, že to už bude za asi 300kč či kolik, ale furt se to velmi vyplatí. ... A nebo tenhle trik mohl člověk udělat jen jednou?

Jde o to, že pokud MS se chce ubírat GamePass stylem, tak se mi to rozhodně vyplatí.

A pokud MS třeba s vydáním nového Xboxu nějak změní podmínky (snad jsem cosi četl o vlastně zrušení Goldu a že bude multiplayer zadarmo), tak ať takovou akci využiju dokud to jde a pak mám třeba na 5 let klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A bude to fungovat ne na rok, ale na 3 roky? A nebo vždy může člověk mít jen maximálně 3 roky dopředu, tj. teď bych to mohl udělat jen na rok (protože ještě dva mám)?... Protože Gold na 3 roky je 2550. K tomu tedy asi nějakých 350kč ten ultimate upgrade. ... To delé děleno dvěma, protože účet sdílíme s kamarádem. A rázem budu mít vystaráno na mnoho let dopředu, i kdyby MS třeba GamePass trojnásobě zdražil s příchodem nového Xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

no nepude to. jiz ultimate mas, prodlouzit jak pises to nejde. tohle jde jen kdyz nemas ultimate aktivni. kdyz koupis gold a pridas ten kod k aktivnimu ultimate uctu, prodlouzi se ultimate o cca 60% hodnoty gold uctu. takze rok goldu cca 7.5 mesice ultimate. pomer jiz nevim presne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu