Jump to content

Xbox Series X vs. Xbox One X


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj, uvažuji, že bych prodal one x a pořídil si series x. Jen bych se chtěl zeptat na pár věcí. Když dám svoje Xko do továrního nastavení, savy z her, který jsem tam měl nainstalovaný, mi zůstanou i po novém přihlášení mého účtu na nové konzoli nebo se nevratně smažou? Dostal jsem k xboxu kód na Forzu, který jsem aktivoval, ale jelikož mě to nebavilo, tak jsem to po hodinovém hraní odinstaloval. Je možné tuto hru ještě například prodat i s tím xboxem, aby si jí mohl zahrát někdo jiný?Já už ji určitě nevyužiju. Díky

Link to post
Share on other sites

Zdar,

pokud měníš one x za jiné one x tak savy fungují. Pouze se přihlásíš svým účtem na nové konzoli. Jak to bude fungovat na series X ti nezodpoví asi nikdo, dokud nebude mít konzoli v ruce. Teoreticky by savy mohly zůstat, jenže není známé jak moc konzole mezi sebou budou herně kompatibilní. Z x360 ve zpětné kompatibilitě mě savy nefungovaly. Takže pokud to nevyzkoušíš tak těžko říct. Systém je pro obě konzole one x i series x stejnej, tak šance, že to půjde je poměrně vysoká.

No a tu forzu můžeš nainstalovat, ale pokud bys chtěl, aby novému majiteli fungovala, musel bys tam nechat i svůj účet. Takže pro uživatele, který se přihlásí pod svůj účet je Forza vázaná na tvůj účet nepoužitelná.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy