Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky - kde a za kolik co nejlépe a nejrychleji objednat


Recommended Posts

Za mě pořádné zklamání. Sem rád, že sem se téhle edici obloukem vyhnul. Za plastovou sošku ala ubi a hnus metalpek bych dal řekněme 3500 Kč při realisu a 1800 Kč za půl roku, až to bude strašit na Originálkách, že se jim vysypal tanker plnej Gothaj najts sběratelek někde v Gdaňsku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne je gothaj knajt celkem poděl a su rád že jsem preoder speciálky zrušil. Původně měl být ve speciálce bůček, pak tam dali bubý metalpak/steelcase, který jakožto vyroben ze žufánkové oceli přijde pobůchán. Pak sběratelka podubiplast a navíc bez metalpaku/steelcase... A o její ceně nevím co řéct abych nedostal banána za vulgárnost. No a lock na 30fps to jen završil. Už u plektejl2 sa s tím peru a radši bych oželel wifikundace na grafice jen pro plynuješí běh.

Takže speciálku vemu až ve slevě a když nebude v noci mne to ze sna budit nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, mirai_trunks napsal:

Tak kolik myslíte, že bude stat RE4 remake CE? 10k?

7999 - 8999  zhlediska zhodnoceni v ramci nekolika let, tak max 10% Takze jen pro fanousky.

Mam tu edici velice rad,ale jestli bude deluxe edice,bude bohate stacit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Mandaz Diky, vystavim si to na specialni policku, hned vedle Fast & Furious Crossroads :D 

Kdyz sme u tech bucku, na Konzole a Hry maji v nabidce Atari 50: The Anniversary Celebration - Steelbook Edition na Switch za 1299Kc:

https://www.konzoleahry.cz/nintendo-switch-atari-50-the-anniversary-celebration-steelbook-edition-nova-p72815/
 

Edice obsahuje hru, plakat a bucek:

image.thumb.png.2ee92247755a82f5ee67be0400bbfafd.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu