Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky - kde a za kolik co nejlépe a nejrychleji objednat


Recommended Posts

Jak omezil? Co si udělal? :D

Alzoj mi zrušil Jotnarku sám od sebe, ale tričko zůstalo v objednávce s dodatkem, že mě budou kontaktovat 🤔

A tady xzone nabízí jednotlivé verze edice Obelixa XXXL za přijatelných 1699 Kč.

https://www.xzone.cz/asterix-obelix-xxxl-the-ram-from-hibernia-collectors-edition-ps5

Edice obsahuje pěknou resinovou sošku Obelusi Ututatise...Tak ber.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, martinoslavko a krtci...Boj s Alzojem je dobojován. Jotnar edici mi bez udání důvodu né že zrušili...Edice mi prostě zmizela z objednávky :D. Co mě potěšilo je, že mi aspoň zadarmo dali to předobjednávkové tričko, které využiju, abych si měl kam utřít ruce od oleje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.amazon.de/gp/product/B0BJ7BPN4N/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Na mamazonu.de sem našel tuhle číslovanou kolekci Asterixe a Obeluse. Za těch zhruba 2500,- pěkně nadupaná edice. Pokud si dobře pamatuju, tak se loni začala prodávat kolem 5 tis. Obsahuje resinové figurky Asterixe a Obeluse, lampičku, hliníkové destičky s motivy jednotlivých her a spoustu dalších pi covinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak jsem si chtel objednat Callisto protocol sberatelku a v poslednim kroku v kosiku na me vykoukla 1200 Kc cena za prepravu, tak jsem to zase zrusil. 6200 za sberatelku a 12 kil za prepravu a 15 stovek dan,  jsem snad Kamelonasis? 🤔😁

Nedavaj tady k tomu nekde nejakej steelbook nebo neco lepsiho nez cernej toaletak? 🙈😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na JRC se objevila Fire Emblem Engage Divine Edition za 2599Kc:

https://www.jrc.cz/Fire-Emblem-Engage-Divine-Edition-Switch--p39292

spacer.png

@Martinoslav Ono je to blbe videt, ale u Xzone davaj k tomu trapnymu toaletaku alespon jeste plakat. Ten samej davaj i na originalkach.cz

image.thumb.png.0713ff4273bb6d4b90a9376c3695e40c.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Akumazensho napsal:

@Martinoslav Imho za tech 1500 je ten odznacek nej volba. Narozdil od toaletaku je to alespon oficialni licencovanej produkt ke hre.

Ono sa zase možná hajzpapír hodí. Embargo na recenze padá až ráno v den vydání, day one patch 27gb... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu