Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky - kde a za kolik co nejlépe a nejrychleji objednat


Recommended Posts

před 3 hodinami, mirai_trunks napsal:

Tak JrC hlasi, že jsem usetril 7k za reaidenta. tak co koupit? 

64DEDA9E-F304-4950-A67B-7DA846911AB8.jpeg

A co takhle pronajmout nejakou garage? Muzes se do ni chodit schovavat pred manzelkou a detmi. A jeste ji zrekonstruovat a pripravit na nejaky auto, ktery si nikdy neporidis. 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě JRC má fajn odznáčky k Hogwarts Legacy, ale to je tak vše.

Dead Space sem čekal steelbook a ono prd.

Snad jen Resi 4 remake mě láká s bůčkem.

A když tak koukám, čeká nás letos vůbec nějaká zajímavá sběratelka? Ať koukám, kde koukám tak jakoby letos je nějaké mrtvo...A Resi 4 remake nebudu zmiňovat s jeho nedostupností :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Xzone k Potterovi dava klicenku, samolepky a zalozku do knizky. Zadnej zazrak ale klicenka vypada pekne.

kdyby byly aspon nejaky zajimavy edice, ale obo vubec nic… dead space by si steelbook zaslouzil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dead space je celkem provar že není žádný dárek, aspoň bubé fetky kdyby byly :D  Wu long s bůčkem jsem našel jen na sasském mamazonu, ale hra je Mandaz unfriendly.

No a osobně v dohledné době beru dej one se skřípěním kreditky jen forspoken, ptože bůčková edica z mamazonu.

A @headhotneboj, poklidím vánoce a pustím sekiro :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forspoken beru taky, ale jenom kvuli bucku. To demo bylo dost spatny. Chtel jsem to rovnou zrusit, ale ten bucek se mi zas dost libi, tak jsem to nechal na nahode. Mam to u skveru a bud mi to poslou i s buckem, nebo mi to zrusi s tim, ze jim bucke dosly.

Jinak jeste beru Divine edici Fire Emblem Engage, na Alze jsou stale skladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Mandaz napsal:

Dead space je celkem provar že není žádný dárek, aspoň bubé fetky kdyby byly :D  Wu long s bůčkem jsem našel jen na sasském mamazonu, ale hra je Mandaz unfriendly.

No a osobně v dohledné době beru dej one se skřípěním kreditky jen forspoken, ptože bůčková edica z mamazonu.

A @headhotneboj, poklidím vánoce a pustím sekiro :D

To já beru Dead Space se steelem v Austrálii 😀👍

DSpace.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

heh. a to se vyplati? hra se steelbookem je v prepoctu za 1400kc. neposilaj mimo Australii tedy preposilac co jsem klikal mi to nabidl za 130usd. pak dan a clo? 5k celkem? nebo je levnejsi a rychlejsi cesta? z australie jsem nekupoval, nevim. Myslim, ze Martinoslav čeká cenu 300kč i s poštou za steelbook.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu