Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky - kde a za kolik co nejlépe a nejrychleji objednat


Recommended Posts

před 1 hodinou, Mandaz napsal:

Klíčová otázka. Jak je wolong Mandaz unfriendly? 

mam v souls hrach vsude platiny a demo me hodne pozlobilo, takze  jen steelbook ber

 

a budete nekdo brat artbooky 

https://www.xzone.cz/katalog.php?pmid=277&sort=rel&s=30&page=1&term=&atsid=4727

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

@mirai_trunks Jo strategy guides jsem bral na ofiko obchode s 20% slevou, to vyslo jeste cenove slusne. Tyhle novy art booky jsem ale zatim videl jenom na Play-asia a Amazonech. U nas to ma momentalne jenom CZC a Xzone za stejnou cenu 1599Kc.

 

@Mandaz Sem to ted zkousel a fakt u Wo Longa mi nejde alzabox, protoze se tam prej nevejde 🙂 Pritom preorder Fire Emblem Engage mi sel do alzaboxu sel bez problemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas v Prahe to nekdy jde, ale jak jsem psal, moc to nevyuzivam. U Fire Emblem jsem udelal vyjimku, nechtel jsem aby mi z bonusoveho plakatu udelali pri baleni origami.

image.thumb.png.20c3990fbc9504b7ca258f12cdd45879.png

 

 

Jinak Alza dava k predobjednavkam Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon solidni bucek:

https://www.alza.cz/gaming/bayonetta-origins-cereza-and-the-lost-demon-nintendo-switch-d7603034.htm

spacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu