Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky - kde a za kolik co nejlépe a nejrychleji objednat


Recommended Posts

Nechci koukat darovanemu koni na zuby, ale v Xzone potaji zmenili fotku jak bude vypadat darek - klicenka k Hogwarts Legacy. Za me docela downgrade. Kdyby tuhle novou verzi ukazali hned, tak jsem spis vzal ty odznacky od JRC :(

Puvodni podoba vs nova:

 

image016.png

51588_original.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já naštěstí objednal jak xzone tak smartzida, takže můžu ještě vybírat. Na fb sem už viděl foto odznáčků a vypadaly fajn, zkusím dohledat a postnout fotku. Ta klíčenka se mi přestává líbit.

Teď aktuálně xzone nabízí k nové objednávce jen záložku a samolepky a jrc nic :D

Fotku sem dohledal, sice naprd kvalita, ale pro porovnání poslouží.

2801D3F5-1E19-4677-B422-46019002869F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nebo Bombon a fusekle u Alzaka. 

A nebude lepsi to nekupovat, vzit bazar a za 500ku si koupit origo merč někde? Pavlik PoťerHead určitě rád poradí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jako Potterhead objednávám k základní edici i některou z hůlek od Noble Collection :D

Na tuzexovce zase nějaké Bertíkovy fazolky a čokožáby a budu mít Kamelovu sběratelskou edici originál, limitace jediného vydání...Když bude @Martinoslav, prodám za 7999 Kč :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 1. 2023 at 12:36, Kamel napsal:

Já naštěstí objednal jak xzone tak smartzida, takže můžu ještě vybírat. Na fb sem už viděl foto odznáčků a vypadaly fajn, zkusím dohledat a postnout fotku. Ta klíčenka se mi přestává líbit.

Teď aktuálně xzone nabízí k nové objednávce jen záložku a samolepky a jrc nic :D

Fotku sem dohledal, sice naprd kvalita, ale pro porovnání poslouží.

2801D3F5-1E19-4677-B422-46019002869F.jpeg

odznaky jsem vyděl i hezčí ,na  potterhead věci mám jiné obchody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Xzone a Alze se objevily Bite Back upgrade packy pro hru REDFALL. Jedna se o bucek, nasivku a dodatecny digitalni obsah ke hre (neobsahuje hru samotnou!) za 699Kc:

https://www.alza.cz/gaming/redfall-bite-back-upgrade-d7637263.htm?o=8

https://www.xzone.cz/redfall-bite-back-upgrade-pc?utm_source=heureka.cz&utm_term=52364

spacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu