Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky - kde a za kolik co nejlépe a nejrychleji objednat


Recommended Posts

Co si budeme, pomalu na to sběratelství díky vysokým cenám a nekvalitě edice všichni začínáme srá t. Já za poslední dva roky koupil akorát GOW, jinak všechny nové edice míjím obloukem...

...Konec sběratelství v konzoleforu...Jedině Mandaz to drží svými bůčky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem rád, že jsem minulý rok prodal 90% sbírky borci ze Slovenska akorát si držet eura doma, když byli za 26,50 a tedka je necelych 24, nebyl dobrý nápad:D

Jediné co mi zůstalo jsou hry od From Software (Mandaz co to Sekiro:D), Final Fantasy a Silent Hilly a všechny bojovky.

Zbytek tak nějak ztratil smysl sbírat, ty časy, kdy jsem koupil ,cokoliv ve slevě i kravinu jsou dávno pryč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě největší zklamání posledních let byla sběratelka Horizonu 2... Ten mamut je fakt plastová šílenost. Gow celkem potěšil...

Jinak takové ty edice od THQ Nordic, to už nekoupím ani ve slevě. To kolikrát ani za výprodejovejch 999 nemá cenu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na CZC nedávají klíčenku, kterou dává Xzone... Divné.

A pozor, pokud máte objednanou sběratelku u XZONE, tak nedostanete bůček. Xzone to komentoval slovy, že přece jeden bůček v edici je, takže druhý nepotřeba...Xzone nám židovatí po vzoru JRC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu