Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky - kde a za kolik co nejlépe a nejrychleji objednat


Recommended Posts

mám jednu Regallu úspěšně zablokovanou k osobnímu odběru v ostravském EW, včera v noci odloveno
tak zvažuji jestli dál číhat na jiných eshopech kde mi ji přivezou pod nos, nebo se vypravit na výlet...
mám to do Ostravy 100 km / hodinu cesty

zatím to vypadá na výlet 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro info jak teď funguje doprava z USA. Objednán bůček tuším 22.1. 28.1. bůček přišel přes ebay dopravu do Německa. V ten den mne kontaktovala pošta, poslal jsem ji doklady. 1.2. přišel bůček do Prahy. 13.2. začal proces celního řízení, který není doteď ukončen.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kamel Jejich evropsky shop je v UK, asi jeste z dob pred brexitem. Ted to z UK vyjde nastejno jak z USA 😕

Hlavne, ze vyvojar i vydavatel jsou z Francie.

https://store.focus-entmt.com/uk/product/720475/a-plague-tale-requiem-collector-s-edition

 

Za ty prachy + dovoz + clo + zadnej steelbook, misto artbooku 3 litografie a na soundtracku jenom 2 skladby, osobne si ji necham ujit. Skoda, mohlo to bejt velky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 - k dostupnosti Horizon Forbidden West: Regalla edice:

tak EW si už asi můžete škrtnout...

osobní odběry drží na prodejnách 48 hodin od uložení
poslední nevyzvednutou jsem si patrně včera přivezl Ostravy

nevyřízené předobjednávky už také odepsali...

image.thumb.png.a71bfaee73fd6b4af5c458b3837aefc1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud někomu utekla sběratelka na Elden Ring, tak budu svůj kus prodávat. Temato dělat nebudu, pokud máte zájem napište mi pmku a domluvime se - byla by za nákupku plus cena za poštu k vám. Jinak půjde v nedělu k turkovi/aukro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před židjrc důrazně varuju, pořád mi nevrátili platbu za sběratelku dajink lajt2. Pokud od nich někdy něco budete brát VŽDY pouze na dobírku. A beztak zas mají chybu v systému 🤣

Jo a sběratelku ER si nechávám, začínám pociťovat máslochystické choutky a opět hru zkusím 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu