Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky - kde a za kolik co nejlépe a nejrychleji objednat


Recommended Posts

Taky nechali cenu a mám balík na poštu. Ze zkušeností vím, že alza hry s búčkem dává do bublinkovéj obálky. 

Osobku bych nedal, milijon nálepek a bůček poškrábáný od posuvů po pultech. A alzabox už vůbec, tam hry nebalí vůbec. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 3. 2023 at 21:35, Mandaz napsal:

Mortal Shell Goty Limited edice v bůčku za 599czkpeněz - hra je Mandaz unfriendly.

 

https://bilamys.com/produkt/mortal-shell-limited-edition-goty/

Ted uz ma i xzone... Nevydrzel jsem a vzal taky 🙂

Ikdyz mam Enhanced verzi (Xbox) v krabicce s artbookem, to same na PS5. Pak jeste i digi... Ale steel jsem chtel taky 🙂 Vypada to, ze Mortal Shell bude mnou nejvice kupovanou hrou... (hned po Skyrimu a Diablu 3)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě cenu taky nechali a jak píše Mandaz, na prodejnu to je čiré zlo...holý bůček se sveze po pásu, následně je polepen samolepkami a hozen do krabice s dalšími věcmi, převezen na prodejnu a pak prodavač po přinesení bůčku ho pěkně poctivě posune se skřípáním po pultu...z toho sem už vyléčen, takže sem prubnul balíkovnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Super Mario Bros. ve filmu - 4K Ultra HD Blu-ray + Blu-ray (bez CZ) v buckove verzi na film-game.cz za 1199Kc:

https://www.film-game.cz/super-mario-bros-ve-filmu-4k-ultra-hd-blu-ray-blu-ray-bez-cz--0940517.html

 

Tohle je ENG verze bez cestiny, jestli bude i CZ verze v bucku to zatim nevim...

spacer.png

spacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

REDFALL WITH STEELBOOK - XBOX SERIES X az z daleke Kanady za 1811Kc (vcetne dane, postovne je zdarma). Pripadnym zajemcum doporucuji platit pres Paypal, kdyby se neco pokazilo. Obchod nemam ozkouseny a dnes jsem v nem nakupoval prvne. V zadnem jinem obchode jsem tento krasny bucek zatim nenasel.

https://videogamesplus.ca/products/redfall-with-steelbook-xbox-series-x?_pos=1

spacer.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslim, ze to nedopadne zrovna moc slavne. Navic na Series X to ma ze zacatku bezet jenom 30fps a nekdy v budoucnu pridaji performance mode s 60fps. Takze gamepass na PC to jisti. Vzal jsem to hlavne kvuli tomu bucku a ikdyz ta hra asi nebude nic moc, tak bych nerad aby mi ve sbirce Arkane Studios chybela.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu