Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

LEGO chlubírna a sběratelské kousky


Recommended Posts

Uplynulý rok 2021 jsem se zalíbením koukal po stavebnicich LEGO, které tvořily mé dětství. Velké překvapení nastalo, když jsem zjistil, že existuje něco jako LEGO pro dospělé. 

No a od toho vzniká toto vlákno, kde se můžeme chlubit svými kousky ať novými či starými a nebo si jen prostě dávat typy na výhodné sety.

Popularita Lega je po světě obrovská a tak si říkám, že můžeme rozšířit naše hraní na nadstrojich a senomettech ještě o hraní si s legem.

Těším se na fotky vašich kousků ve sbírce a pár jich rovnou přidám sám.

 

IMG_20211224_140110.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo..přesně...já když jsem byl ve vašem věku...🤣...tak já a moji vrstevníci sbírali obaly od žvýkaček,čokolád,holících čepelek,pohledy-to bylo většinou zdarma a já ještě sbíral fotky z filmů s Vinetouem a staré časopisy-celé ročníky.......a že jsem jich měl...-no a jak jsem byl na vojně tak můj mladší brácha to vyměnil za hlouposti nebo rozdal....a jakjsem se po tom sháněl tak bylo pozdě....dneska by to stálo pěkné peníze 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková prkotinka,ale za 149 Kč z Lidlu neber to 😀...

Posledních pár dní koukám po eshopech po sestavách technics a možná čas nakoupit co nejdříve. Alza a CZC začalo pomalu o 1/3 zdražovat ceny. Kupříkladu land rover defender z 3889 Kč včera stoupl na 5299 na alze a na 4999 na czc.

IMG_20220111_215431.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

jsem tu dlouho nebyl bando :D a koukám že se jede i lego, proč ne :D nedávno dorazila krabice u které lidi z lega tvrdí že byla poslední v ČR a že se ukončila výrova a další ( čtvrtá ) reedice nebude. tak snad je to pravda :D :D

20220209_124538.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu