Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora's Battery (univerzální unbricker&flasher) => ověřeno!!!new DCv8


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

AJooooooo tak to mi nedošloooo děkuji mnohokrát zkusim to .. jsem jen zvjedavej jestli se mi povede vytvořit pandora battery pomocí přeříznutí jednoho spoje na desce baterky a hlavně její následná oprava na původní baterku .. držte mi palce pak dám vědět jak jsem dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělám to podle tohoto návodu

Magic Memory Stick

MMS vytvoříte jednoduše pomocí PC softwaru PSP Pandora Deluxe v2.9:

  1. Stáhněte a nainstalujte program PSP Pandora Deluxe v2.9
  2. Vložte do PSP Memory Stick kartu
  3. Připojte PSP k PC přes USB a spusťte na něm USB připojení (musí se v PC přihlásit jako vyměnitelný disk)
  4. Spusťte program - najde vyměnitelné disky - zvolte ten, který náleží vašemu PSP
  5. Stáhněte si OFW 4.01
  6. V programu (1. záložka) klikněte na "Load 4.01 Firmware", vyberte stažený OFW a zaškrtněte políčko vedle tlačítka
  7. Dále nastavte, jakou klávesou budete spouštět Despertar del Cementerio v7 (sekce Pandora Button Configuration) - doporučuje se používat tlačítko L (LTrigger)
  8. Na 2. záložce zaškrtněte "Despertar del Cementerio v7" a "Timemachine v0.1"
  9. V oddělení "Memory Card Options" zaškrtněte políčka Format + Prepare MemoryStick a Inject IPL
  10. V oddělení "PSP Information" musíte mít zaškrtnuté "M33 FW"
  11. Klikněte na tlačítko "Start" a MMS se vytvoří (o data na kartě přijdete, proto si je před tím zazálohujte)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak skusim ještě novjejší Pandora deluxe v 3.3 a uvidíme jelikož by deska měla být flashnutelná .. mám pod baterkou DATE CODE 7C

tak supr na pandora deluxe v 3.3 mi nejde vytvořit ipl napíše mi to install ipl failed nechápu proč ??

Tak to je zajmavý na pandora deluxe 2.9 mi MMS jde vytvořit ale nedostanu se do PB a na pandora deluxe v 3.3. mi MMS vytvořit nejde ... IPL install failed , tak mě jedině napadá že to je FAKE card ale proč tam to jde a tam ne ??? mám SONY memmory stick duo 256mb

Tak se mi to podařilo vytvořil jsem MMS pomocí Rains Ultra Lite MMS a flash se povedl nejdříve na 5.00 M-33 a po sléze postumně na 5.50 prometheus.Všem děkuji za spolupráci.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ahoj, koupil jsem si od kámoše psp fat 1004, deska 082, VERZE 5.55 a přes chicken mi to nejde, to je do verze 5.03, a v pandoře se nevyznam, tak hledam někoho ochotnýho kdo by mi to třeba na icq vysvětlil.. zkoušel sem to podle návodu , ale nějak se to nezdařilo ani ten Time machine otevřít, předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Riešil tu už niekto DG z FW 6.38 na CFW 5.50 GEN-D3? Mám DataCode 8A, 8GB MS PRO Duo. Viem že mám ísť cez Pandoru, ale cez akú verziu?

Tak som sa pustil do DG cez MMS s Pandorou Deluxe v3:3 a vyhodilo mi toto:

Starting Installation...

Software Version: v3.3

Target Firmware: Custom FW

Formatting the Memory Stick... SUCCESS

Installing the IPL... FAILED

Nebude to náhodou tým, že mám 8GB MMS? Čítal som, že má bť min. 128MB a max. 4GB.

Pomôžte prosím...

Vyzera to tak že si budem pisat sam so sebou....:cry:

Idem to robiť cez Patapon 2 demo...Napíšte mi prosím ak je to zlý nápad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vytvoření MMS doporučuju třeba Rains MMS Maker a pokavaď na paměťovku nejde nahrát IPL tak je to v řiti, budeš muset sehnat jinou. Já bych doporučil třeba SanDisk 512 MB.

Jinak Pandoru stačí sehnat pro Slim (200X) a nebo si jí vytvořit i z normální baterky, ale pokuď ten spoj pak cínem nespojíš zpátky tak z ní Pandora bude napořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Ach jo, to se nikde nemuze psat o tom, jak flashnout psp 3004, aby se na nema dali hrat hry bez umd disku a nechci sliset o tom, ze 3004 nejde flashnout, mam 2 kamose, ktery maji 3004 a maji na nem hry na ms. Muzete me alespon nekdo nasmerovat tak, abych vedel, jak na to?
Ach jo a to musíš bejt tak línej a nemůžeš se podívat o dvě témata dolů, kde je téma "6.20/6.35/6.39 PRO-B6 Permanent Patch ! 29.5. Update" a v něm je návod jak si dát cfw na všechna PSP včetně 300x a Go.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo a to musíš bejt tak línej a nemůžeš se podívat o dvě témata dolů, kde je téma "6.20/6.35/6.39 PRO-B6 Permanent Patch ! 29.5. Update" a v něm je návod jak si dát cfw na všechna PSP včetně 300x a Go.
No to ano, ale to jen cfw, kterej nezmeni snad nic na tom, jestli bude na psp fungovat PB ne?

A pokud jde o PB, nijak jsem zde nenasel, jak PSP flashnout na hrani her, pouze jak se dostat do PB menu, kde se může odblokovat bryck. Prosim opravte me, jestli nahodou placam kraviny, ale pokud to tam je, tak jsem asi bl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff tak teď se v tom nevyznám co vůbec chceš. No každopádně se nějak pokusím odpovědět na ten tvůj zmatený dotaz. Pandora na PSP 300x a 200x s novou deskou vůbec nefunguje, to znamená, že PSP 200x s novou deskou a 300x přes ní nejdou flashnout ani případně unbricknout. Ten CFW, jak jsem ti radil, si normálně stáhneš, dáš do PSP a nainstaluješ bez Pandory, k tomu už není potřeba, jelikož tento CFW nepřepisuje oficiální fw. Jinak na tom CFW PRO B6 fungují ISO/CSO, PSX hry, Pluginy, Témata a mnoho dalšího, prostě je to něco jako by jsi si PSP flashnul přes Pandoru, akorát, že ji k tomu už nebudeš potřebovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
Zdravím už dlouho se chystám na flash psp. Chtěl jsem se jenom ujistit zda tento postup funguje na PSP 1004 se sofwarem 3.30 OE-A ?? A se softwarem M33 pojedou hry stažené z internetu? Děkuju mockrát (jsem uplný lajk).

Pokud se nepletu, tak 3.30 OE-A je CFW, ne? S tim by ti stažený hry měly jít...Nebo ti jde čistě jen o update CFW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Rád bych pomohl, ale bohužel, s tímto FW nemám vůbec žádné zkušenosti (resp. pokud by bylo na mě, udělal bych kompletní reflash přes pandoru). I když mě teď napadá zkusit jít na OFW a potom nahodit třeba PRO-B7 Permanent (návod najdeš tady http://console-forum.net/tema/119700-6-20-6-35-6-39-pro-b7-permanent-patch-29-5-update )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj lidi Mnel bych dotaz ...Mamkartu SanDisk 2GB Jestly by to slona tu kartu ... A taky bych se chtel zeptat ..Mam briknuty PSP z duvodu chyby pri updatu na novy cfw... nedavno jsem si koupil pandora baterii a kdyz ji dam do PSP tak se nic nedeje obrazovka jestale cerna a PSP jenom sviti zelena kontrolka a nic se nedeje ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo aha ... Takze kdyz si udelam tu MMS kartu tak by se mi teda mnelo rozjet psp ? Mnel bych dotaz jestly by sla udelat MMs z SanDisk memory stick pro duo 2GB / A taky bych se chtel zeptat 5 ) Zapněte Příkazový řádek (START/Spustit/cmd)

a napište:

C:\mspformat X (X - označení jednotky vašeho PSP)

řádek by vám měl vypsat: ( to co bude v řádku píšu tučně)

Co tim mysli to X ? Kdyz nemuzu rozhodit PSP aby pracoval s pocitacem tak nemuzu najit oznaceni jednotky PSP ...

Prosim poradte mi nekdo :(:(:( Ja sem novacek a vim ohledne PSP kulovi ....Nedal byste mi nekdo prosim aspon kontakt treba na skype kde by mi mohl pomoc jak unbricknout PSP ? Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu