Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Postup přechodu na větší SD kartu (ze 128 na 512 GB) -Atmosphere


Zog123

Otázka

Zdravím, 

 

zprovoznil jsem atmosphere dle místího návodu- za což velice díky!!! Chtěl bych se zeptat jak postupovat, když bych potřeboval přejít na větší SD kartu - klidně oželím nahrané hry. Zkoušel jsem již emu tool, klonovat přes macrium reflect (šlo spustit ale nefungovali hry ani po nové instalaci,..nic z toho tedy nefungovalo a nikde jsem k tomuto tematu nic nenašel.  Předem díky za odpověď. S pozdravem Zog. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ono záleží jak sis na kartě vytvořil EMUNAND a jeslti jí vůbec používáš - to je vidět ve verzi v systému jeslti je na konci písmeno E (třeba 16.0.2 E)

- pokud sis jí vytvořil jako soubor na kartě nebo jí nepoužíváš vůbec a instaluješ software do systémové nand (nedoporučuju) pak stači všechno zkopírovat na novou větší kartu. Zkopíruje se tak i případná  nand co je v souboru na kartě.

- pokud sis jí vytvořil jako partition stačí nějakým partition managerem odklonovat stávající kartu na novou a on už partition zvětší jak potřebuješ. Až to uděláš tak musíš s novou kartou nabootovat do hekate a tam dát MigrateEMMC a FixRAW čímž se upraví boot aby to zase šlo

- nebo vezmi novou kartu a začni znova pokud ti o data nejde 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, ze začátku jsem to zkoušel taky, ale taky se mi to nikdy nepodařilo.

Atmosp., Switch,  nastavení, utilitky pro ovladače, Homebrew  atd. zkopírovat jde, klidně přes Total Commandera, ale hry se speciálně rozbalují a instalují do těch šílených adresářů a čísel....

Je lepší to prostě nainstalovat znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim ve spolek,

tak jsem se k tomu po dobe konecne dostal, nejdriv hry sli, ale po chvilce (cca 5 min)  to zaclo u vsech psat tohle (viz. Foto). Rozhodl jsem se vse udelat znovu na nove  512 GB karte,ale vzdy to u her -co uz tam nekdy byli nainstalovany napise  tohle (u puvodni karty vsechno jde i po preinstalaci)..Co myslite, pomuze pro zprovozneni vetsi karty tovarni nastaveni nintenda a nova instalace atmosphere a vseho?  Diky moc a hezky den. 

Screenshot_20230831_134719_Gallery.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu