Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zorovozneni po prechodu na vetsi sd kartu


Zog123

Otázka

Zdravim ve spolek,

Preinstaloval jsem atmosphere na vetsi kartu, nejdriv hry co jsem nainstaloval sli, ale po chvilce (cca 5 min)  to zaclo u vsech psat tohle (viz. Foto). Rozhodl jsem se vse udelat znovu na nove  512 GB karte,ale vzdy to u her -co uz tam nekdy byli nainstalovany napise  tohle (u puvodni karty vsechno jde i po odinstalovani a opetovne instalaci)..Co myslite, pomuze pro zprovozneni vetsi karty tovarni nastaveni nintenda a nova instalace atmosphere a vseho?  Diky moc a hezky den. 

Screenshot_20230831_134719_Gallery.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

- Format karty FAT32

- nahrát tam poslední AMS, ideálně poslední FW a sigpatches (tady mi to tuším taky jednou takhle zlobilo, ale když jsem nahrál správný sigpatches, začalo to fungovat)

- hry nekopírovat, ale nainstalovat 

Zkus tam postupně přidat jednu hru - vyzkoušej, pak další, znova vyzkoušej atd., aby nebyla špatná karta.

 

Jestli to nepomůže a budeš jsem psát, uveď jaký máš FW a AMS a jestli používáš Hekate+emuNand a jakou verzi.

Je pravdou, že poslední Gamesky od FW 15... my už nešli instalovat přes ns-usbloader + Awoo nebo Tinwoo installer, ale mělo by to jít přes Quark(Java)+Goldleaf.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím vás v klidu. Zákony, doba, hry i konzole se velmi rychle mění a myslím, že není nutné se tady v tom pitvat.

Jedna věc je, když s tím někdo kšeftuje za prachy a druhá, když někdo něco sbírá nebo zkoumá pro další účely jako Homebrew, Emulace atd.

Konečně - dost Hackerů je dnes v podstatě "hodných" - upozorňují na díry v zabezpečení, spravují to, co korporace zmastí a pouští do médií necenzurovanou pravdu 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 4. 10. 2023 at 14:41, liborpoulik napsal:

To určitě není legální, to platilo dřív, že si ke koupenému originálu můžeš vytvořit zálohu, teď zákon říká, že si máš koupit další originál, pokud by se ti původní poškodil.

Na zakony kaslu z vysoka.Ty jsou vytvoreny vladnouci tridou pro plebs.A sami je hajzlove nedodrzuji.Nebudte naivni.To je vse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu