Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Tak jsem zkusil také Photo tour a je to super relax. Vyfotil jsem 4 auta z balíčku 12 aut, která byla bonus ke hře. Nezbývá než vyhrát to skutečné AMG a vyfotit ho před barákem :o)

http://popeye000popeye.rajce.idnes.cz/Gran_Turismo_5_-_premiova_auta_signature_edition/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem zkusil také Photo tour a je to super relax. Vyfotil jsem 4 auta z balíčku 12 aut, která byla bonus ke hře. Nezbývá než vyhrát to skutečné AMG a vyfotit ho před barákem :o)

http://popeye000popeye.rajce.idnes.cz/Gran_Turismo_5_-_premiova_auta_signature_edition/

ty KRAVO...ten obrazek s tou Mazdou vypada fakt jako kdyby to byla fotka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave vysla nejaka guide pro gran turismo :

Release Name: P2P

Release Name: Gran Turismo 5 (Prima Essential Track Guide) (eGuide)

Release Date: December 1, 2010

Filename: As rls name

Size: 8,10 Mb

Format: PDF

Publisher:Prima Guides

Author:-

Genre: Game Guide

Language: English

to ma byt apex, nebo nejaka jina prirucka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-x:-x Licence ia...10 zkouška...Grand Walley...Galardo...2 kola... Pane bože jak???????

Ať jedu sebelíp,dojedu maximálně devátej.:cry: Volant jsem málem utrh,pedály prošláp,přišel o pár miliard nervovejch buněk a furt nic nic nic.... Nechápu jak někteří z vás můžou bejt tak daleko.Jsem sice řidič z povolání,ale tohle mi těžce připomíná situaci na našich silnicích za poslední dva dny....jedna chyba a už jdeš ven.Začíná to pro mě bejt na kýbl kafe,pár krabiček cigaret,prášky na uklidnění a delší dovolenou než dojedu JEN licence.Ach jo,hlavně se někde nezaseknout...no a je to tu.:(

Jo to ja se s tim sral taky dlouho:D me to ale.slo lip, byl jsem jednou i 3.,ale vzdy jsem vylitl.Po par hodinach jsem se drzel pouze na bronzu a krouzil poslusne za nimi...lepsi bronz nes ovladac prohozenej telkou...

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi dorazil volant Logitech GT,ale nějak s s ním nevím rady.Časy jezdím horší než s dualschockem.Zkoušel jsem různá nastavení ,ale přijde mi to pořád stejný.Volant jde docela ztuha,a mám co dělat abych ho udržel.Můžete mi někdo napsat jat to máte nastavený?Vím že tam moc voleb není,ale jak jsem již psal přijde mi to pořád stejný.Jinak hra je super,ale nevím jestli radši nebudu jezdit bez volantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ten volant si musis cca tyden zvykat..taky sem to tak mel ale jakmile si zvyknes tak uz bys nemenil

Tak to doufám že si zvyknu,s volantem se cítím líp.Akorát ty časy :-).Feedback jsem dal na jedničku je to fakt lepší.Ještě je tam možnost nějakého asistenta(volba ON/OF),nevíte co se tím zlepší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/Section.idn#A101201_144642_bw-zurnal-konzole_osk jj s volantem je to jako s fightstickem u bojových her, když si zvykneš tak už nikdy nechceš jinak, Volant LDFGT je prostě boží, a poslední dobou ho nedávám z ruky :D, stejně jako fightstick SSF4 TE na kerej sem si zvykal 4 měsíce, ale teď? SSF4 s fightstickem je nejúžasnější bojovka, stejně jako GT5 s volantem nejůžasnější závodní hra!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu