Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

DLC sdílet nejde, funguje pouze na účtě, na kterém byo koupeno... btw Spa je luxusní :)

myslím normálně hodin, realný čas, mám tam o hodinu míň

tak to je docela bida, myslel ze to pujde klasicky, tzn. vyberu jedno z tech 1000 aut vyberu trat a jedu

V nastavení PS3 Time settings dej Daylight saving ON - letní/zimní čas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím časem mám stejný problém, na PS3 mám čas nastavený dobře, ale v GT mi ukazuje pořád o hodinu míň a ještě mi to blbě při každém přihlášení do GT napíše, že mám špatný čas...nevíte někdo jak to opravit? :o)

už jste někdo přišel na to,jak dostat replay ven z PS3 do PC?

nevíte někdo, zda se budou doplňovat auta o nové modelové řady? třeba BMW 5GT, Audi RS5 atd atd...?

jo a k tomu bonusu 110% 130.... atd...je to hezké, ale ceny za závodů v Events šly 4x dolů... závody které byly za 500 jsou teď za 130 :o) šmejdi :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím časem mám stejný problém, na PS3 mám čas nastavený dobře, ale v GT mi ukazuje pořád o hodinu míň a ještě mi to blbě při každém přihlášení do GT napíše, že mám špatný čas...nevíte někdo jak to opravit? :o)

už jste někdo přišel na to,jak dostat replay ven z PS3 do PC?

nevíte někdo, zda se budou doplňovat auta o nové modelové řady? třeba BMW 5GT, Audi RS5 atd atd...?

Čas...viz. můj předešlý příspěvek.

Replay nejde dostat z PS3 jako takový do PC.. jedině přes nahrávací zařízení.

Nový auta spíš ne..

Zdravim, mozna se uz nekdo ptal, nevim je to obsahly thread, ale zajima me jestli GT vyuziva nak online pass nebo neco pro online hrani anebo mohu vklidu hrat i s bazarovkou ?:)

GT5 nemá online pass.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím lidi tak jsem si pořídil GT5 arád bych si ho občas zahrál i online.. zatím to teda řežu jen na padu ale chystám se koupit nějaký volat.... máte někdo zkuášenost s přidáváním plynu na volantu pádlama? mam možnost levně koupit logitech wireless driving force nebo tak nějak ale nemá pedály je to na klín a plyn/ brzda je pod volantem... ale příjde mě to trošku ujetý....=)

Kdyžtak si mě přidejte kdo by zaučil začátečníka GT5 v online =) Na pc mám odježdě+ný nějaký ten "simulátor"=) nick TavrosCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servery pro online hraní GT5 Prologue jsou odpojeny ...viz. článek z 15.9.11 :

"Jak již bylo v červnu oznámeno, loučí se s námi online služby Gran Turismo 5 Prologue. 30.9.2011 budou ukončeny všechny online servery a služby podporující GT5 Prologue Spec III.

Od Polyphony Digital a Sony je toto samozřejmě logický krok. Po vydání Gran Turismo 5 už není důvod udržovat Prologue servery aktivní a tak dojde k jejich kompletním vypnutí. Polyphony děkuje všem hráčům kteří GT5 Prologue hráli a přeje jim mnoho skvělých zážitků v Gran Turismo 5"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme si GT5 neužil ani 14 dní a musel jsme ho prodat, velké zklamání. Samotné ježdění je opravdu dobré, ale všechno kolem toho je uplně na ♥♥♥♥♥. Proč musí člověk hrát karieru aby se mu v online režimu zpířstupnily další auta? Proč nemůžu nezásvisle na karieru si zahrát závod s jakýkoliv autem z té propagované 1 000?

A to ani neumluvím o hnusném menu. v Tomhle i Forza 3 drtí GT5 s přehledem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu